Ian Somerhalder jako lekarz w "V-Wars". Zobaczcie pierwsze zdjęcie zza kulis wampirzego serialu Netfliksa

"Pamiętniki wampirów" (Fot. CW)

0

Czekaliście na zdjęcia z planu nowego - tym razem netfliksowego - serialu o wampirach? Doczekaliście się! Oto Ian Somerhalder powracający do mrocznych klimatów w "V-Wars".

Wampiry wracają do łask, a razem z nimi Ian Somerhalder, choć w tym wypadku nie będzie wysysać krwi ze swoich ofiar. Aktor znany z roli Damona Salvatore w "Pamiętnikach wampirów" powróci w nowej netfliksowej produkcji "V-Wars". Pierwsze zdjęcie z planu serialu właśnie wylądowało na jego Instagramie.

"V-Wars" to serialowa adaptacja komiksu od IDW stworzonego przez Johnathana Maberry'ego. Jest to historia o tym, jak tajemniczy wirus przemienia ludzi w wampiry i w efekcie prowadzi do wybuchu pierwszej wampirzej wojny.

Jaką rolę odgrywa w niej doktor Luther Swann grany przez Iana? Aktor tym razem nie splami kłów krwią, ale - jak widać na załączonym obrazku - będzie mieć ją na rękach. Gdy przyjaciel doktora Swanna, Michael Fayne, zostaje zarażony wirusem i staje się przywódcą wampirzych szeregów, lekarz próbuje znaleźć antidotum na chorobę. Przy okazji usiłuje dowiedzieć się, kto stoi za wirusem zmieniającym ludzi w krwiożerczych drapieżników. Jego badania skupiają się także na zrozumieniu choroby i nowych gatunków, które stworzyła.

Netflix zamówił od razu cały 10-odcinkowy sezon "V-Wars". Data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Showrunnerami serialu są William Laurin i Glenn Davis, twórcy "1-800-Missing", a reżyserem Brad Turner ("24 godziny").