Ariana Grande w hołdzie dla Arethy Franklin. Świetny występ wokalistki w "The Tonight Show"

"The Tonight Show" (Fot. NBC)

Wczoraj zmarła Aretha Franklin - zobaczcie emocjonalny występ Ariany Grande w "The Tonight Show", którym piosenkarka uczciła pamięć legendarnej artystki.

Ariana Grande pojawiła się w programie prowadzonym przez Jimmy'ego Fallona, by promować swój nowy album ("Sweetener"). Zbiegło się to jednak ze smutną okolicznością w postaci śmierci Arethy Franklin, dlatego piosenkarka została poproszona o wykonanie "(You Make Me Feel Like) A Natural Woman" w towarzystwie grupy The Roots w hołdzie dla królowej soulu. Zrobiła to w porywającym stylu.

Potem w rozmowie z Jimmym Fallonem Ariana Grande wspominała swoje spotkania z Arethą Franklin, a także telefon, którym ta ją kiedyś zaskoczyła, prosząc o drobną przysługę.

- Powiedziała "Cześć, tu Aretha", a ja na to: "Franklin?". Prosiła, żebym przesłuchała utwór nagrany przez jej bratanka albo wnuka. Powiedziałam, że będę zaszczycona i by przesłała mi plik, ale ona na to, że nie wie, jak to zrobić, więc po prostu mi go wyśle. I jakieś cztery miesiące później dostałam paczkę z płytą CD - wspominała Ariana Grande.

Aretha Franklin zmarła w czwartek w wieku 76 lat.

REKLAMA