8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Santa Clarita Diet" (Fot. Netflix)

Netflix kasuje programy Michelle Wolf i Joela McHale'a. Shalita Grant w 3. sezonie "Santa Clarita Diet". Mary J. Blige w 3. sezonie "Scream". A oprócz tego amerykański serial twórcy "Downton Abbey" i nie tylko.

1. Netflix kasuje programy Michelle Wolf i Joela McHale'a. "The Break With Michelle Wolf" i "The Joel McHale Show With Joel McHale" zostały skasowane po zaledwie kilku miesiącach od startu. Nie wiadomo, jaka jest przyczyna i czy była nią słaba oglądalność - Netflix nie podaje wyników oglądalności.

2. Shalita Grant w 3. sezonie "Santa Clarita Diet". Shalita Grant z "NCIS: New Orleans" pojawi się w "Santa Clarita Diet" w roli agentki FBI, która będzie badać sprawę eksplozji w okolicach tytułowego miasteczka.

3. Pierwszy zwiastun serialu "Star Wars Resistance". Serial będzie opowiadać o młodym pilocie ruchu oporu, Kazudzie Xiono (Christopher Sean), który zostaje zrekrutowany w celu infiltracji Najwyższego Porządku. Poza tym pojawią się znani już bohaterowie, jak BB-8, Poe Dameron czy Captain Phasma. Premiera planowana jest na 7 października.

4. Michael Engler wyreżyseruje pilotowy odcinek "The Gilded Age". Serial Juliana Fellowesa ("Downton Abbey") ma zamówienie na 10 odcinków, a produkcja ruszy wiosną. Serial będzie opowiadać o Nowym Jorku z lat 80. XIX wieku - czasach, kiedy rodziły się ogromne fortuny, ale równie łatwo można było wszystko stracić. Reżyserem dwugodzinnego pilota będzie Michael Engler ("Downton Abbey").

5. Mary J. Blige w 3. sezonie "Scream". Nowy sezon "Scream" już powstaje, a Mary J. Blige zagra matkę głównego bohatera, Deiona Elliota (RJ Cyler).

6. Kerry Washington w nowym serialu Hulu. Kerry Washington zagra główną rolę, a także będzie producentką serialu science fiction "Old City Blues", opartego na powieści graficznej Giannisa Milonogiannisa. Akcja osadzona jest w 2048 roku, w świecie opanowanym przez roboty i kryminalistów. Bohaterami są policjanci, którzy badają sprawę morderstwa cyborga, założyciela firmy z branży nowych technologii. Pilota wyreżyseruje Gore Verbinski ("Piraci z Karaibów"), a showrunnerem będzie Chris Black ("Star Trek: Enterprise").

7. Santino Fontana o tym, że zostanie zastąpiony w "Crazy Ex-Girlfriend". Tej jesieni w "Crazy Ex-Girlfriend" zobaczymy nowego Grega, którego zagra Skylar Astin ("Pitch Perfect"). "Stary Greg", czyli Santino Fontana, mówi, że nie ma z tym problemu, Skylar to jego kumpel i od pewnego czasu SMS-uje z nim, udzielając mu rad na temat serialu.

8. Zwiastun ostatniego filmu z serii "Skarknado". Premiera "Sharknado 6" już jutro.

REKLAMA