Zdjęcia do 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" zakończone. Zobaczcie, jak aktorki żegnają się z planem serialu

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Oto nastąpił oficjalny koniec prac na planie 2. sezonu "Wielkich kłamstewek". Nicole Kidman, Laura Dern i Reese Witherspoon żegnały się ze sobą i resztą ekipy z serialu na Instagramie.

Zakończenie zdjęć na planie 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" przybliża fanów serialu do obejrzenia jego kolejnych odcinków. Dla aktorek oznacza koniec pracy, stąd też obecność pożegnalnych zdjęć na instagramowych profilach odtwórczyń ról głównych bohaterek.

- Czuję ogromną wdzięczność dla mojej rodziny z "Wielkich kłamstewek" za ostatni dzień zdjęć do 2. sezonu! Wszyscy inspirowaliście mnie, wspieraliście, doprowadzaliście do śmiechu i płaczu. Drugi sezon był dla mnie o wiele bardziej ekscytujący niż pierwszy i nie mogę doczekać się, aż go zobaczycie. Dziękuję HBO i niesamowitej reżyserce, Andrei Arnold. Wielka miłość dla moich sióstr Nicole Kidman, Laury Dern, Shailene Woodley, Zoe Kravitz i Meryl Streep - napisała Reese.

Na Instagramie Nicole Kidman również pojawiło się pożegnalne zdjęcie. Aktorka ma na sobie koszulkę z imionami bohaterek serialu.

- To już koniec kręcenia 2. sezonu "Wielkich kłamstewek". To była piękna podróż z moimi 5 siostrami z Monterey i naszą pełną pasji i oddania ekipą. Dziękuję HBO za niesamowitą okazję i Andrei Arnold za bycie naszym nieustraszonym przywódcą i oczywiście wyjątkowej Meryl Streep za wiarę w nas. Kocham Was wszystkich - napisała.

Z planem "Wielkich kłamstewek" pożegnała się także Laura Dern. Aktorka w koszulce z imieniem i nazwiskiem reżyserki, Andrei Arnold, również wyraziła miłość do swoich serialowych sióstr.

W 2. sezonie "Wielkich kłamstewek" zobaczymy, jak bohaterki stają przed nowymi wyzwaniami. Madeline (Reese Witherspoon) musi pogodzić się z rzeczywistością, w której jej małżeństwo jest dalekie od wyobrażeń. Celeste (Nicole Kidman) stawia czoła nowej codzienności i próbuje odnaleźć w sobie kobietę, którą była kiedyś. Jane Chapman (Shailene Woodley) czeka przetrawienie tego, co się wydarzyło w finale 1. serii, i skupienie się na swoim synku Ziggym, a Bonnie Carlson (Zoë Kravitz) musi uporać się z demonami przeszłości.

Do obsady dołączy m.in. Meryl Streep, a reżyserką będzie Andrea Arnold, która na tym stanowisku zastąpiła Jeana-Marca Vallée. Premiera 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" w 2019 roku, a cały 1. sezon serialu znajdziecie w HBO GO.

REKLAMA