5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Horror Story: Apokalipsa" (Fot. FX)

Czarownice z "Coven" powracają na nowym zdjęciu zza kulis "American Horror Story". Kolejni aktorzy w obsadzie nowego "Magnum". Powstanie adaptacja "Wehikułu czasu" H.G. Wellsa. A do tego "Chirurdzy" i nie tylko.

1. Czarownice z "Coven" powracają na nowym zdjęciu zza kulis "American Horror Story". Zdjęcie wrzucił na Twittera Ryan Murphy, twórca serialu. Jest na nim Stevie Nicks z Fleetwood Mac, a także Sarah Paulson, Lily Rabe, Emma Roberts, Frances Conroy, Gabourey Sidibe i Taissa Farmiga - czyli ekipa 3. sezonu "American Horror Story". 8. sezon będzie crossoverem, w którym czarownice z "Coven" spotkają się z niektórymi bohaterami "Murder House".

2. Kolejni aktorzy w obsadzie nowego "Magnum". Do obsady CBS-owskiego procedurala dołączyli Ken Jeong i Carl Weathers. Obaj wcielą się w kumpli tytułowego bohatera.

3. Sarah Drew komentuje to, co się stało w "Chirurgach" z Jacksonem i April. Aktorka mówi, że nie była zadowolona z takiego obrotu spraw - szczegóły tutaj.

4. Nowy horror Hulu zadebiutuje jesienią. 12 października wystartuje "Light As a Feather". To horror, który w każdym sezonie będzie opowiadać inną historię. W obsadzie 1. sezonu - który będzie opowiadać o dziewczynach grających w zabójczą grę i zostanie wypuszczony od razu w całości - znajdują się Liana Liberato, Haley Ramm, Ajiona Alexus, Brianne Tju i Peyton List. Twórcą jest R. Lee Fleming Jr.

5. Powstanie adaptacja "Wehikułu czasu" H.G. Wellsa. Serial "The Time Machine" zostanie stworzony przez brytyjskie studio Sky, co oznacza, że pokazywać go prawdopodobnie będzie stacja Sky Atlantic, a w Polsce HBO. Scenariusz napisze Nick Payne (autor "Wanderlust", nowego serialu z Toni Collette), a reżyserować będzie Kibwe Tavares.

REKLAMA