9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"GLOW" z zamówieniem na 3. sezon. Nowa postać w 4. sezonie "Lucyfera". Serialowe "Targowisko próżności" w HBO. A poza tym "Will & Grace", "The Good Doctor", "Tell Me a Story" i nie tylko.

1. "GLOW" z 3. sezonem. Komedia Netfliksa powróci z kolejnym sezonem, który podobnie jak poprzednie będzie liczył 10 odcinków.

2. W "Lucyferze" pojawi się Ewa. Inbar Lavi ("Imposters") wystąpi w 4. sezonie "Lucyfera" jako biblijna Ewa. Pierwsza kobieta będzie tu niezaspokojoną żoną Adama, która pragnie bardziej ekscytującego życia. Tęskni też za swoją pierwszą miłością - czarującym łotrem, który kusił ją wiele lat temu, czyli naszym Lucyferem we własnej osobie.

3. Jon Cryer zagra samego siebie w "Willu & Grace". Gwiazdor "Dwóch i pół" pojawi się gościnnie w jednym odcinku 10. sezonu "Willa & Grace". Wcześniej ogłoszono, że w serialu zobaczymy również Davida Schwimmera, Aleca Baldwina, Mary McCormack i Chelsea Handler.

4. Nowi aktorzy w proceduralach CBS-u. Esai Morales ("Ozark") dostał powracającą rolę w 10. sezonie "NCIS: Los Angeles", a z kolei Reggie Lee ("Grimm") będzie się regularnie pojawiał w 5. sezonie "NCIS: New Orleans".

5. Kolejna nowa twarz w "Last Man Standing". Krista Marie Yu ("Dr. Ken") zagra w 7. sezonie sitcomu przejętego przez FOX-a. Wcieli się w Jen - studentkę z wymiany zagranicznej, która zamieszka z Mike'iem i Vanessą.

6. Powiększa się obsada "Tell Me a Story". Michael Raymond-James ("Game of Silence"), Kurt Yaeger ("Quarry") i Rarmian Newton ("Rise") dołączyli do obsady "Tell Me a Story" - nowego serialu platformy CBS All Access, w którym główną rolę gra Paul Wesley.

7. "Przekręt" wraca we wrześniu. 2. sezon serialowej wersji filmu Guya Ritchiego zadebiutuje na platformie Crackle 13 września i będzie liczył 10 odcinków.

8. Pierwszy teaser 2. sezonu "The Good Doctor". Serial ABC wraca 24 września.

9. "Vanity Fair" we wrześniu w HBO. Nowa serialowa adaptacja "Targowiska próżności" z Olivią Cooke ("Bates Motel", "Ready Player One") w roli głównej będzie pokazywana w Polsce przez HBO. Premiera pierwszego odcinka 4 września, kolejne co wtorek.

REKLAMA