Kto zabił w "Ostrych przedmiotach"? Zobaczcie zwiastun ostatniego odcinka

"Ostre przedmioty" (Fot. HBO)

0

Poprzedni odcinek serialu HBO przyniósł bardzo istotne informacje - ale czy to oznacza, że zagadka została już rozwiązana? Zobaczcie zapowiedź finału "Ostrych przedmiotów".

"W końcu wszystko jest w porządku" - oznajmia Alan (Henry Czerny) podczas rodzinnej kolacji w zwiastunie "Milk" - finałowego odcinka "Ostrych przedmiotów". I my, i Camille (Amy Adams) wiemy jednak doskonale, że sytuacja jest daleka od normalnej, a panująca w zapowiedzi napięta atmosfera tylko to potwierdza.

Po poprzednim odcinku, w którym na jaw wyszły rewelacje na temat Adory (Patricia Clarkson), jasne są dwie sprawy. Po pierwsze, Amma (Eliza Scanlen) znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie i tylko Camille może ją uratować przed zgubnym wpływem matki. Po drugie, nie doczeka się przy tym pomocy stróżów prawa, bo ci znaleźli swojego podejrzanego w osobie Johna Keene'a (Taylor John Smith) i nic nie przemawia im do rozsądku. "Pękniesz. Prawie wszyscy pękają, nawet gdy są niewinni" - mówi do chłopaka Richard (Chris Messina), zapewne kierowany dodatkowo wściekłością na niego i Camille.

Prawdziwy dramat rozgrywa się jednak w tym samym czasie w domu Adory. Czy Camille zdoła pomóc siostrze, czy sama ulegnie matce? A czy ta jest odpowiedzialna tylko za śmierć Marian, czy również Ann i Natalie? I jaką rolę odgrywa w tym wszystkim Alan? Wszystkie odpowiedzi poznamy już w najbliższy poniedziałek, gdy finałowy odcinek zadebiutuje w HBO i HBO GO.