Niesmaczna sprawa. "American Vandal" - zwiastun i data premiery 2. sezonu serialu Netfliksa

"American Vandal" (Fot. Netflix)

Pamiętacie sprawę 27 penisów na nauczycielskich autach? No to przygotujcie się na poważniejszą aferę. W 2. sezonie "American Vandal" zapyta, kim jest niesławny The Turd Burglar?

"American Vandal" - netfliksowy mockument parodiujący seriale z gatunku true crime, wróci z 2. sezonem niemal dokładnie rok po premierze pierwszej odsłony. Młodociani dokumentaliści, Peter Maldonado (Tyler Alvarez) i Sam Ecklund (Griffin Gluck) tym razem zajmą się jednak zupełnie inną sprawą, przy której zeszłoroczne penisy wyglądają całkiem niewinnie.

Wszystko dlatego, że nasi bohaterowie trafią do elitarnej katolickiej szkoły, nawiedzonej przez wandala o pseudonimie The Turd Burglar. Ten oto tajemniczy złoczyńca zamienił pewien zwykły, poniedziałkowy obiad w istny horror, a to wszystko za pomocą solidnej dawki środków na przeczyszczenie. Skutków jego działań można się domyślać, a jeśli nie macie tak bujnej wyobraźni, to zwiastun przedstawia je w bardzo obrazowy sposób. Sami z pewnością przyznacie, że wulgarne rysunki to nic w porównaniu z wywołującym biegunkę żartownisiem.

Nie wiemy jeszcze, czy pomysł na ten sezon bardziej nas ekscytuje, czy przeraża, ale staramy się być dobrej myśli i pamiętać, że mowa o serialu nominowanym do Emmy i nagrodzonym Peabody Award. W każdym razie wierzymy, że twórcy - Dan Perrault i Tony Yacenda - wiedzą, co robią. No i nastawiamy się na mnóstwo tekstów w stylu: "To kupa, ale sprawa sięga znacznie głębiej".

Premiera 2. sezonu "American Vandal" w Netfliksie 14 września.

REKLAMA