Zdjęcia z planu "Lucyfera" mówią wszystko - Tom Ellis przypakował do rozbieranych scen

"Lucyfer" (Fot. FOX)

0

Pierwsze zdjęcia z planu 4. sezonu "Lucyfera" odpowiadają na najważniejsze pytanie: "Czy zobaczymy tyłek Toma Ellisa" i "Czy będą rozbierane sceny?".

Przenosiny "Lucyfera" z zachowawczej telewizji FOX do Netfliksa dało showrunnerowi serialu, Joe Hendersonowi, zielone światło dla realizacji misji, którą było pokazanie tyłka Toma Eliisa. "Był nieugięty w kwestii pokazania moich pośladków na ekranie i teraz w końcu możemy to zrobić" - mówił Tom w rozmowie z "Entertainment Weekly" podczas Comic-Conu.

Na dowód na Instagramie odtwórcy roli Lucyfera pojawiły się rozpalające zmysły zdjęcia. Pierwsze z nich potwierdza, że po 4. sezonie produkcji możemy spodziewać się niezapomnianych widoków. "Woreczek", który widzicie na fotografii służy do przechowywania "skarbów", którymi dysponują tylko panowie, a używa się go na planie podczas kręcenia wyjątkowo pikantnych scen.

- Zastanawiam się, co trzeba tam włożyć - podpis naprowadza nas na trop rozbieranych scen.

Hmmm I wonder what go’s in here? #LuciferOnNetflix #bts

Post udostępniony przez Tom Ellis (@officialtomellis)

Drugie zdjęcie jest równie gorące, choć bardziej cieszy oko, niż skłania wyobraźnię do działania. Widzimy na nim bardzo umięśnioną klatę serialowego diabła. Jeśli nie pamiętacie TYCH mięśni, wyjaśniamy - pojawiły się w ciągu ostatnich trzech miesięcy, kiedy to aktor poddał się intensywnym treningom. Czy ten widok jest obietnicą wielu rozbieranych scen z udziałem Ellisa?

- 3 miesiące treningów, 2 godziny dziennie, 6 dni w tygodniu. Dostosowana dieta i woda pita zdecydowanie częściej, niż kiedykolwiek wcześniej prawie doprowadziły mnie do celu. Dziękuję @paolomascitti za zachętę i motywację. Nie mogę uwierzyć, że teraz naprawdę lubię siłownię!

Apetycznie zapowiadający się 4. sezon "Lucyfera" to w tym przypadku mało powiedziane! Przypominamy, że kontynuacja serialu trafi na Netfliksa w przyszłym roku i będzie liczyć 10 odcinków.

REKLAMA