10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The End of the F***ing World" (Fot. Channel 4)

"The End of the F***ing World" będzie mieć 2. sezon. "Veronica Mars" powróci z 8-odcinkową miniserią. "Mrs. Fletcher" z zamówieniem w HBO. A oprócz tego "The Good Place", "Lucyfer", "Legacies" i nie tylko.

1. "The End of the F***ing World" wróci z 2. sezonem. Channel 4 w Wielkiej Brytanii i Netflix poza Wielką Brytanią pokażą 2. sezon serialu "The End of the F***ing World". Liczby odcinków na razie nie podano.

2. "Veronica Mars" powróci z 8-odcinkową miniserią. Hulu planuje zamówić 8-odcinkową serię o nowych przygodach Veroniki Mars. W głównej roli powróci Kristen Bell, a za sterami ponownie stanie Rob Thomas. W tym momencie to nie jest jeszcze oficjalna informacja, ale amerykańskie serwisy piszą, że umowa jest bliska sfinalizowania.

3. "Mrs. Fletcher" z zamówieniem w HBO. HBO zamówiło pełny sezon komedii "Mrs. Fletcher" na podstawie książki Toma Perrotty ("Pozostawieni"). Kathryn Hahn zagra matkę, która odkrywa nowe rzeczy - jak świat internetowego porno i social mediów - kiedy jej syn (Jackson White z "The Middle") idzie na studia i wyprowadza się z domu. Poza tym w obsadzie są Casey Wilson Owen Teague i Jen Richards. Głównym scenarzystą jest Perrotta.

4. Anthony Michael Hall zagra w "Riverdale". Aktor znany z filmu "The Breakfast Club" zagra dyrektora szkoły w odcinku "The Midnight Club" - z rodzicami głównych bohaterów na pierwszym planie. A oto i oni na stronie z yearbooka.

riverdale-yearbook56

5. "Norm MacDonald Has a Show" z premierą we wrześniu. Program Norma MacDonalda wystartuje na Netfliksie 14 września. Na razie w planach jest 10 odcinków, wśród gości znajdują się Drew Barrymore, David Spade, Judge Judy, David Letterman, Jane Fonda, Chevy Chase, M. Night Shyamalan, Michael Keaton, Billy Joe Shaver i Lorne Michaels.

6. Karen David pojawi się w "Legacies". Aktorka znana z "Galavanta" zagra piękną czarownicę, która jest szkolną pedagożką - i prawdopodobnie będzie także nową dziewczyną Alarica.

7. Graham McTavish w 4. sezonie "Lucyfera". Aktor znany z "Preachera" zagra księdza w "Lucyferze" - a dokładniej Ojca Kinleya, który będzie robił, co w jego mocy, żeby chronić wiernych przed wpływem diabła żyjącego w Los Angeles.

8. NBC zamawia 2. sezon "Making It". Program, który prowadzi duet z "Parks and Recreation" - Amy Poehler i Nick Offerman - powróci z 2. sezonem. 6-odcinkowy 1. sezon zakończy się 4 września.

9. Daniel Levy w "Modern Family". Aktor znany z "Schitt’s Creek" pojawi się gościnnie w 10. sezonie "Modern Family".

10. Plakat 3. sezonu "The Good Place". Serial wraca 27 września.

the-good-place-s03

REKLAMA