Policjanci znów na posterunku. Ekipa "Brooklyn 9-9" wróciła na plan

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)

0

Zdjęcia do nowego sezonu "Brooklyn 9-9" - pierwszego pod skrzydłami NBC - rozpoczęte! Zobaczcie, jak ten radosny fakt uczcili członkowie serialowej ekipy.

Wprawdzie na 6. sezon "Brooklyn 9-9" musimy tym razem poczekać dłużej niż zwykle (premierę zapowiedziano na midseason), ale na planie z pewnością nikt się tym nie przejmuje. I trudno się temu dziwić, w końcu po tym, jak serial został skasowany przez FOX-a, przez chwilę wydawało się, że w ogóle nie będzie okazji do powrotu. Na szczęście ten stan nie trwał długo, bo produkcja, ku ogólnej radości, została uratowana przez NBC.

I jak do tej pory entuzjazm serialowej ekipy nie zmalał ani trochę, na co dowodem jest porcja zdjęć z pierwszego dnia na planie nowego sezonu. Prace ruszyły dokładnie 20 sierpnia, a swoją radość z tego powodu okazali m.in. Andy Samberg, Melissa Fumero, Joe Lo Truglio i Chelsea Peretti. Podzielamy ją w stu procentach i nie możemy się doczekać efektów!

A tak swoją drogą - niech Was nie zwiodą uśmiechy. Jak ciężka jest praca na planie "Brooklyn 9-9", świadczy rozmiar kawy, jaką przygotowała sobie Stephanie Beatriz. Nie ma żartów, policjanci z 99. posterunku są gotowi na wszystko!

Squad’s back. @nbcbrooklyn99 #Season6

Post udostępniony przez Joe Lo Truglio (@joelotruglio)