"The Man in the High Castle" - Amerykanie ruszają do walki z nazistami w świetnym zwiastunie 3. sezonu

"The Man in the High Castle" (Fot. Amazon)

Zapowiedź amerykańskiej rewolucji i wspaniały cover "Pride (In the Name of Love)" U2 to główne atrakcje zwiastuna 3. sezonu "The Man in the High Castle". Premiera już jesienią!

Amazon w ostatnich dniach został spolszczony i ostro zabiera się za promocję swoich jesiennych seriali. Obok świetnie zapowiadających się nowości, z "Homecoming" i "The Romanoffs" na czele, będą długo oczekiwane powroty, przede wszystkim "The Man in the High Castle", który miał dłuższą przerwę w emisji.

3. sezon zapowiada się jeszcze lepiej od poprzednich, bo Amerykanie staną do walki przeciwko okupującym ich kraj nazistom. W pełnym zwiastunie nowych odcinków ta walka wspomagana jest budującym odpowiedni nastrój utworem - coverem "Pride (In the Name of Love)" w wykonaniu Lxandry.

Mamy też duży wybór nowych scen z serialu, które zapowiadają mnóstwo akcji i przypominają nam, z jakim rozmachem robiona jest produkcja Amazona. "Musimy sprawić, żeby ludzie się obudzili... szybko" - krzyczy Juliana do zgromadzonego tłumu, który ogląda taśmy Człowieka z Wysokiego Zamku. Ale to nie jest takie proste, bo na najważniejszych budynkach wciąż powiewają symbole okupantów, a historia USA jest fałszowana. Pojawia się też też jakaś straszna maszyna, którą budują naziści, grzyb atomowy na pustyni i parę innych sugestii, że przed nami prawdziwie zabójcze starcie.

3. sezon "The Man in the High Castle" startuje 5 października na Amazon Prime Video. Serial ma już zamówienie na 4. sezon.

REKLAMA