10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Horror Story" (Fot. FX)

Connie Britton i Dylan McDermott wrócą w 8. sezonie "American Horror Story". Andrew Scott zagra w 2. sezonie "Fleabag". Finał "Timeless" jeszcze w tym roku. A oprócz tego "This Is Us", "Lost in Space" i nie tylko.

1. Connie Britton i Dylan McDermott wrócą w 8. sezonie "American Horror Story". Duet aktorów, który grał małżeństwo z nawiedzonego domu w "Murder House", pojawi się w "Apokalipsie". Nie potwierdzono, że zagrają te same role, ale wiele na to wskazuje - 8. sezon będzie crossoverem "Murder House" i "Coven".

2. Andrew Scott w 2. sezonie "Fleabag". Moriarty z "Sherlocka" pojawi się w nowych odcinkach "Fleabag". Szczegółów roli nie znamy, ale twórczyni serialu zasugerowała, że serial skręci w zaskakującym kierunku. Ponadto wiadomo, że powróci Olivia Colman w roli macochy głównej bohaterki.

3. Finał "Timeless" jeszcze w tym roku. Zdjęcia do filmu kończącego "Timeless" rozpoczną się w październiku, a emisja zaplanowana jest na grudzień. Scenariusz pierwszej godziny napisze Lauren Greer (autorka odcinka "The Day Reagan Was Shot"), a drugiej - Arika Lisanne Mittman ("Stranded", "The Red Scare"). Reżyserem obu części będzie John Showalter. Poza tym wiadomo, że powróci cała obsada.

4. Twórcy "Black-ish" piszą reboot "Bewitched". Kenya Barris i Yamara Taylor tworzą dla ABC nową wersję "Bewitched", serialu z lat 60., w którym czarownica poślubiła śmiertelnika. W reboocie główna bohaterka będzie czarnoskórą samotną matką. Jako że Barris przechodzi do Netfliksa, serialem w praktyce zajmować się będzie Taylor.

5. Melanie Liburd z awansem w "This Is Us". Melanie Liburd, czyli serialowa Zoe - kuzynka Beth - będzie w stałej obsadzie 3. sezonu.

6. Zwiastun 12. sezonu "It's Always Sunny in Philadelphia". Serial wraca 5 września.

7. Matt Bomer pojawi się w "Will & Grace". Matt Bomer będzie spotykał się z serialowym Willem w 10. sezonie "Will & Grace".

8. Ajay Friese z awansem w "Lost in Space". Serialowy Vijay Dhar będzie w stałej obsadzie 2. sezonu.

9. "Rojst" w piątki na ShowMaksie. Od dziś nowe odcinki "Rojstu" - łącznie będzie ich pięć w 1. sezonie - mają pojawiać się w piątki. Nasza recenzja serialu tutaj.

10. Josh Hopkins z awansem w "Whiskey Cavalier". Aktor z "Quantico" będzie w stałej obsadzie nowego serialu ABC.

REKLAMA