Murtaugh z "Zabójczej broni" ma nowego partnera - Seann William Scott w teaserze 3. sezonu

"Zabójcza broń" (Fot. FOX)

Nowy sezon "Zabójczej broni" przyniesie istotną zmianę obsadową - Clayne'a Crawforda zastąpi Seann William Scott. Zobaczcie pierwszą zapowiedź z jego udziałem.

Po tym, jak grający Martina Riggsa Clayne Crawford został zwolniony z "Zabójczej broni" ze względu na skandaliczne zachowanie na planie, ogłoszono, że w 3. sezonie serialu jego miejsce zajmie zupełnie nowy bohater. Niejakiego Wesleya Cole'a zagra znany z "American Pie" Seann William Scott i jak widać po pierwszym teaserze, będzie to zmiana niemal w skali jeden do jednego.

Według opisu Cole to były agent CIA, który był wszędzie i widział wszystko. Do Los Angeles sprowadził się, by być bliżej syna i swojej byłej dziewczyny - Natalie Flynn (Maggie Lawson) - z którą rozstał się ponad 10 lat wcześniej. W ten sposób jego ścieżki przetną się z Rogerem Murtaughiem (Damon Wayans), który zyska kolejnego trudnego partnera.

Teaser nie wyjaśnia, co dokładnie stało się z Riggsem, ale pamiętając cliffhanger, jakim zakończył się poprzedni sezon, nietrudno przewidzieć jego los. Wygląda jednak na to, że w osobie Wesleya Cole'a fani otrzymają godne zastępstwo, bo ten sprawia wrażenie bardzo podobnego do swojego poprzednika - choćby pod względem wybuchowego charakteru. Dynamika relacji pomiędzy duetem głównych bohaterów nie powinna zatem ulec zmianie.

Premiera 3. sezonu "Zabójczej broni" w Stanach 25 września.

REKLAMA