8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shameless" (Fot. Showtime)

Katey Sagal i Courteney Cox w 9. sezonie "Shameless". Nie powstanie finałowy film "Young & Hungry". Hulu planuje serial o Katarzynie Wielkiej. A oprócz tego "Jessica Jones", "Plebs" i nie tylko.

1. Katey Sagal i Courteney Cox w 9. sezonie "Shameless". Sagal zagra pacjentkę psychiatryka, która spodoba się Frankowi, a Cox - aktorkę, która będzie "trzeźwą towarzyszką" Lipa.

2. Nie powstanie finałowy film "Young & Hungry". Telewizja Freeform zrezygnowała z filmu na koniec "Young & Hungry". Poinformowała o tym Emily Osment, która także zasugerowała, że losy dwójki głównych bohaterów zakończyły się happy endem.

3. Hulu planuje serial o Katarzynie Wielkiej. Elle Fanning ("Maleficent") i Nicholas Hoult ("X-Men") negocjują główne role w "The Great", limitowanym serialu o młodej Katarzynie Wielkiej, który pisze Tony McNamara. Informacja na razie jest nieoficjalna - platforma Hulu niczego nie potwierdza. Drugi serial o rosyjskiej carycy tworzą telewizje Sky i HBO - Katarzynę Wielką zagra w nim Helen Mirren.

4. Anthony Konechny w "Supergirl". Aktor znany z "Almost Human" dostał powracającą rolę Jensena, agenta DEO, którego zrekrutowała Alex (Chyler Leigh) i który pojawi się już w premierze 4. sezonu.

5. Twórczyni "Jessiki Jones" przechodzi do Warner Bros. TV. Melissa Rosenberg podpisała kontrakt z Warner Bros. TV, na mocy którego będzie tworzyć seriale dla tego studia. "Jessicę Jones" ma opuścić po 3. sezonie.

6. Chasten Harmon i Vannessa Vasquez w "The Fix". Chasten Harmon ("Damnation") i Vannessa Vasquez ("East Los High") dostały role powracające w "The Fix", nowym serialu ABC, który współtworzy Marcia Clark.

7. "Plebs" wróci z 5. sezonem. Sitcom telewizji ITV wróci w 2019 roku z nowymi odcinkami.

8. Zapowiedź 5. sezonu "Ostatniego okrętu". Serial wraca 10 września do TNT Polska - dzień po premierze w USA.

REKLAMA