Film "Deadwood" coraz bliżej. W. Earl Brown zdradza, jaki będzie przeskok czasowy i kogo już nie zobaczymy

"Deadwood" (Fot. HBO)

0

Tej jesieni ekipa "Deadwood" powróci na plan, a najwierniejszy człowiek Ala Swearengena już zdradza, co nas czeka. Przygotujcie się na tonę emocji!

Dokładnie miesiąc temu film, kończący po latach historię bohaterów "Deadwood", dostał zielone światło od HBO. Wszystko jest zaplanowane i przygotowane do produkcji, zdjęcia mają ruszyć jesienią. Scenariusz Davida Milcha chwaliły już Kim Dickens i Paula Malcomson (czyli Joanie i Trixie), a teraz dołączył do nich W. Earl Brown, serialowy Dan Dority, prawa ręka Ala Swearengena.

- Właśnie przeczytałem ostateczną wersję. Kurcze. Blade. Na przestrzeni tych dwóch godzin moje emocje przeskakiwały w każdym, k..., kierunku: od podekscytowania do melancholii; od wybuchów radości po krzyki rozpaczy. Maestro przebił samego siebie.

Kiedy moje oczy skanowały stronę, czytałem dialogi Dana Dority'ego na głos. Słowa Milcha są jak byczy posiłek, którego skomplikowane smaki chce się doceniać. Struktura jest praktycznie taka sama, jak pierwsza wersja, którą czytałem półtora roku temu, ale skomplikowanie relacji, emocjonalne wzloty i otchłanie zostały wyostrzone jak brzytwa. To wykręca bebechy - napisał aktor na Twitterze.

Na Twitterze od razu nawiązała się dłuższa dyskusja - aktor odpowiadał na pytania fanów i udzielił kilku istotnych informacji. Dowiedzieliśmy się, że akcja filmowego "Deadwood" będzie dziać się 10 lat po wydarzeniach z serialu. Ogromna większość obsady wróci, ale nieobecny będzie serialowy Silas Adams, bo Titus Welliver jest zajęty na planie "Boscha".

Nie wróci już także Cy Tolliver, właściciel saloonu, który rywalizował z przybytkiem Ala. Grający go Powers Boothe zmarł w zeszłym roku, ale jego brak nie zostanie zignorowany. Nie ma też mowy o zastąpieniu go innym aktorem - Brown zapewnił, że żadna z ról w "Deadwood" nie zostanie obsadzona ponownie.

Kolejne spoilery mają szansę pojawić się po 5 października, kiedy to rusza produkcja filmu "Deadwood". Premiera zaplanowana jest na wiosnę 2019 roku.