10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

"Peaky Blinders" z kolejnym awansem - z BBC Two do BBC One. Koniec "The Durrells" po 4. sezonie. "The Little Drummer Girl" z datą premiery w AMC. A oprócz tego "The Good Place", "Syrena" i nie tylko.

1. Koniec "The Durrells" po 4. sezonie. Telewizja ITV potwierdziła, że "The Durrells" zakończy się po 4. sezonie w przyszłym roku. Zobaczymy w nim wydarzenia z 1939 roku - ostatniego, który Durrellowie spędzili na Korfu.

2. Kirby Howell-Baptiste w "The Good Place". Znana z "Obsesji Eve" aktorka dostała rolę powracającą w 3. sezonie "The Good Place". Zagra Simone, którą poznamy dzięki Chidiemu (William Jackson Harper) - ona także pracuje na uniwersytecie, ale jest zupełnie inną osobą niż on.

3. Kolejne osoby w obsadzie "Central Park Five". Do obsady netfliksowego serialu Avy DuVernay dołączyli Joshua Jackson, Christopher Jackson i Adepero Oduye.

4. "Peaky Blinders" z kolejnym awansem - z BBC Two do BBC One. Serial o gangsterach z Birmingham zaczynał karierę w najbardziej niszowym BBC Three, potem przeszedł do BBC Two, a 5. sezon będzie emitowany w BBC One. To oznacza, że oglądalność - która ostatnio wynosiła 3,6 mln - jeszcze wzrośnie i będzie więcej powodów, aby tworzyć kolejne sezony. 5. sezon zobaczymy w 2019 roku, a potem jest jeszcze zamówienie na dwa kolejne.

5. "Syrena" wróci w styczniu. Telewizja Freeform wypuściła pierwszy teaser 2. sezonu "Syreny", w którym zapowiada jeszcze więcej syren.

6. "The Little Drummer Girl" z datą premiery w AMC. Nowy serial na podstawie powieści Johna le Carré zostanie pokazany w USA przez AMC w dniach 19-21 listopada. Wciąż czekamy zarówno na brytyjską, jak i polską datę premiery.

7. Kolejni aktorzy w obsadzie "Snowpiercera". Do obsady serialu TNT dołączyli Timothy V. Murphy ("Sons of Anarchy"), Happy Anderson ("Bright") i Jonathan Lloyd Walker ("Van Helsing").

8. Selma Blair w nowym serialu Netfliksa. Selma Blair dołączyła do obsady "Another Life" - kosmicznego serialu Netfliksa z Katee Sackhoff w roli głównej.

9. Stand-up Tiffany Haddish na Netfliksie. Premiery możemy się spodziewać w 2019 roku.

10. Shaun Evans jako Endeavour na zdjęciu z 6. sezonu. Zdjęcia do 6. sezonu serialu "Endeavour" już trwają, a pierwsza fota zza kulis udowadnia, że lata 70. już blisko. Shaun Evans wygląda zupełnie inaczej niż na początku serialu - wszystko dlatego, że to już 1969 rok.

Endeavour sezon 6

REKLAMA