8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Fragmenty nowych sezonów "Gry o tron" i "Wielkich kłamstewek" w zwiastunie od HBO. Sceny po napisach w finale "Ostrych przedmiotów". Britton i Dylan McDermott na zdjęciu z "American Horror Story". A do tego "Przekręt" i nie tylko.

1. Fragmenty nowych sezonów "Gry o tron" i "Wielkich kłamstewek" w zwiastunie od HBO. Co zobaczymy w najbliższych miesiącach w HBO? W nowym zwiastunie możecie obejrzeć krótkie fragmenty nowych sezonów "Gry o tron" (Sansa i Jon w minucie 1:10), "Wielkich kłamstewek" (Meryl Streep!), "Detektywa", "Kronik Times Square" i innych seriali. Są też nowości, jak "Camping" z Jennifer Garner i Davidem Tennantem. Seriale HBO online możecie oglądać w HBO GO.

2. Sceny po napisach w finale "Ostrych przedmiotów". Finał "Ostrych przedmiotów" należy obejrzeć do samego końca, bo są sceny po napisach.

3. Joey King w obsadzie "Life in Pieces". Joey King, siostra Huntera Kinga, pojawi się w 4. sezonie w roli ciężarnej 17-latki, która chce oddać dziecko Mattowi i Colleen do adopcji.

4. Zwiastun 2. sezonu "Przekrętu". Rupert Grint i spółka powracają - premiera 2. sezonu zaplanowana jest na 13 września, od razu w całości.

5. Dominic Fumusa w serialu "The Purge". Aktor znany z "Siostry Jackie" dostał powracającą rolę byłego żołnierza i gliniarza w serialowej "Nocy oczyszczenia".

6. Zapowiedź nowego sezonu "Last Man Standing". Serial skasowany przez ABC - aka "bandę idiotów" - wróci 28 września na FOX-ie.

7. Charlie Heaton ze "Stranger Things" w miniserii BBC. Charlie Heaton zagra człowieka-słonia - czyli młodego Josepha Merricka - w dwuczęściowej miniserii "The Elephant Man".

8. Connie Britton i Dylan McDermott na zdjęciu zza kulis 8. sezonu "American Horror Story". Małżeństwo Harmonów powróci w "Apokalipsie", a ich zdjęcie wrzucił sam Ryan Murphy.

Connie and Dylan. The Harmon’s in their forever AHS home...Murder House.

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)