Co dalej w "The Good Place"? Są pierwsze zdjęcia i drobne spoilery z 3. sezonu

"The Good Place" (Fot. NBC)

0

Jesteście ciekawi, co słychać u Eleanor, Chidiego, Tahani i Jasona? Przy okazji pierwszych zdjęć z 3. sezonu Mike Schur zdradził co nieco na temat ich dalszych losów.

Jak na pewno pamiętacie, w finale 2. sezonu "The Good Place" czwórka bohaterów wylądowała z powrotem na Ziemi, gdzie muszą udowodnić, że po otrzymaniu drugiej szansy są w stanie się zmienić. Jak wygląda ich powrót do życia, możecie zobaczyć na zdjęciach z kolejnej odsłony serialu opublikowanych przez "Entertainment Weekly".

Zacznijmy od Eleanor (Kristen Bell), która zaliczyła już pierwszy dołek w swoim drugim życiu, ale dzięki delikatnej pomocy ze strony Michaela (Ted Danson) wróciła na właściwy trop. Ten zawiódł ją na drugi koniec świata, gdzie jej ścieżki przecięły się z Chidim (William Jackson Harper). "Wybrała się do Australii spontanicznie" - wyjaśnił twórca serialu, Michael Schur - "Postawiła wszystko na jedną kartę, uznając, że pomoże jej facet, którego nigdy wcześniej nie spotkała".

thegoodplace4

Ryzykowne zagranie, zwłaszcza że Chidi sam ma swoje problemy, na które zna tylko jedno rozwiązanie - iść do biblioteki. "To człowiek, który jest przekonany, że odpowiedzi na wszystkie swoje pytania znajdzie w książkach. W pewnym momencie idzie więc do biblioteki, wyciąga jakieś 12 tysięcy książek i jedną z nich jest Chocolate Book Taya Zondaya, autora piosenki Chocolate Rain. To jeden z naszych ulubionych żartów z premiery" - powiedział Schur.

thegoodplace5

W Australii poznamy również nową bohaterkę - graną przez Kirby Howell-Baptiste ("Obsesja Eve") Simone. To błyskotliwa neurobiolożka pracująca na tym samym uniwersytecie co Chidi, choć zupełnie różna od niego. Bohater uda się do niej, gdy uzna, że z jego mózgiem jest coś nie w porządku. Domyślamy się, że Eleanor będzie z tym miała coś wspólnego.

thegoodplace1

A co z pozostałą dwójką? Tahani (Jameela Jamil) będzie dokonywać zmian w swym pełnym przywilejów życiu. Drzwi, przez które przechodzi na poniższym zdjęciu, mają w pewnym sensie "prowadzić do reszty jej życia". Brzmi poważnie.

thegoodplace3

Jason (Manny Jacinto) aż takich ambicji nie ma, ale i on wykorzystuje swoją drugą szansę na małą autorefleksję - w tym przypadku oznacza to powrót do tańca. "Gdy prawie umarł, zaczął się zastanawiać, czy cokolwiek czego dokonał, miało znaczenie. Jakie są jego osiągnięcia?" - mówił Michael Schur.

thegoodplace6

Tyle o śmiertelnikach, a co z Michaelem i Janet (D'Arcy Carden)? Tego pierwszego widzimy podczas spotkania ze Strażnikiem (Mike O'Malley) strzegącym drzwi, które łączą zaświaty z Ziemią. Jak się przypatrzycie, dostrzeżecie dość nietypowy brelok przy jego kluczach. "Po prostu lubi żaby. Chociaż w pewnym momencie to będzie miało znaczenie" - powiedział tajemniczo twórca serialu. Co się zaś tyczy Janet, to wiemy tylko, że czeka ją sporo problemów, a wszystko przez to, że podobnie jak Michael, mocno zżyła się z czwórką pozostałych bohaterów.

Więcej dowiemy się już za miesiąc - premiera 3. sezonu "The Good Place" na Netfliksie 28 września.

thegoodplace2

thegoodplace7