Niepewny romans i nowe interesy - co czeka Fionę w 9. sezonie "Shameless"?

"Shameless" (Fot. Showtime)

0

Czy dla Fiony Gallagher nadchodzą lepsze czasy? Zobaczcie, co na temat swojej bohaterki powiedziała Emmy Rossum w materiale promującym 9. sezon "Shameless".

Coraz bardziej przedsiębiorcza bizneswoman z jednej strony i wyglądająca na szczęśliwie zakochaną kobieta z drugiej. Czyżby 9. sezon "Shameless" miał być przełomowym dla Fiony? Wygląda na to, że w życiu bohaterki wszystko zmierza wreszcie we właściwym kierunku, ale przecież nie byłaby Gallagherem, gdyby nie piętrzyły się przed nią problemy, czyż nie?

Te wydaje się sugerować nowy materiał promujący 9. sezon serialu, na którym Emmy Rossum opowiada, co czeka jej bohaterkę w najbliższym czasie. "Fiona stoi twardo na ziemi, ale pytanie, czy nie wzięła na siebie za dużo" - mówi aktorka, podczas gdy Fiona wkracza śmiało do świata coraz większych interesów. Oczywiście początkowo nie jest traktowana poważnie, ale coś czujemy, że ten stan rzeczy nie potrwa długo, a Gallagherówna szybko pokaże, że nie da sobie w kaszę dmuchać.

Mniejsze przekonanie mamy do jej życia osobistego, w którym istotną rolę odgrywa teraz niejaki Ford (Richard Flood) - małomówny, ale za to pełen innych zalet irlandzki stolarz. "Ciężko go odczytać, a to trudne dla dziewczyny, która lubi wiedzieć co i jak" - powiedziała Emmy Rossum. Trzeba jednak przyznać, że w porównaniu z poprzednimi wyborami bohaterki, ten wydaje się istną ostoją stabilności. Ale czy to na pewno dobrze?

- Fiona zdecydowanie była wciągana w niezdrowe relacje. Mimo że to nie było nic dobrego, dla niej stanowiło coś znajomego i wygodnego. Taki rodzaj przewrotnej miłości i lojalności, jaki panuje w jej rodzinie - tłumaczyła Emmy Rossum.

Przyzwyczajona do zupełnie innych realiów Fiona może zatem czuć się dziwnie w związku, który wygląda jak kompletne przeciwieństwo jej wcześniejszych doświadczeń. Czy tym razem uda jej się znaleźć szczęście na nieco dłużej? Odpowiedź poznamy w 9. sezonie "Shameless", który startuje Showtime już 9 września.