8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" (Fot. NBC)

Lyric Ross z awansem w "This Is Us". Ryan Hurst w "The Walking Dead". Twórca "Gravity Falls" przechodzi do Netfliksa. A oprócz tego "Press", "Disenchantment" i nie tylko.

1. Lyric Ross z awansem w "This Is Us". Lyric Ross, czyli serialowa Deja, została awansowana do stałej obsady "This Is Us".

2. Ryan Hurst w "The Walking Dead". Aktor znany z "Synów Anarchii" dostał rolę powracającą w 9. sezonie "The Walking Dead". Zagra Betę, ważnego członka grupy Szeptaczy - których przywódczynią jest Alpha (Samantha Morton).

3. Twórca "Gravity Falls" przechodzi do Netfliksa. Alex Hirsch podpisał kilkuletni kontrakt z Netfliksem, na mocy którego będzie tworzył filmy i seriale animowane dla dorosłych.

4. Brytyjskie "Press" z datą premiery. Nowy serial BBC o dziennikarzach wystartuje w Wielkiej Brytanii 6 września. Zwiastun tutaj.

5. Maria Canals-Barrera w "Fuller House". Aktorka znana z "Cristeli" zagra matkę Fernanda w sitcomie Netfliksa.

6. Nielsen podał oglądalność "Disenchantment". Pilot serialu Netfliksa przyciągnął wg Nielsena 4,4 mln amerykańskich widzów w ciągu pierwszych trzech dni od debiutu. Przeważały wśród nich osoby młode i mężczyźni. Oglądalność wszystkich odcinków tutaj.

7. Louis C.K. wystąpił po raz pierwszy od czasu oskarżeń o molestowanie. Louis C.K. niespodziewanie pojawił się w nowojorskim Comedy Cellar. To był jego pierwszy występ od 10 miesięcy - od czasu, kiedy został oskarżony o molestowanie i przyznał, że oskarżenia są prawdziwe. Komik mówił do publiczności przez 15 minut i nie odniósł się w żaden sposób do oskarżeń ani do #MeToo.

8. Plakat i materiał zza kulis "Raya Donovana". Serial wraca 28 października, główny bohater przeniesie się na stałe do Nowego Jorku.

REKLAMA