Richard Gere jako medialny potentat w "MotherFatherSon" – zdjęcia z nowego serialu BBC

"MotherFatherSon" (Fot. BBC)

0

BBC pokazało zdjęcia z serialu "MotherFatherSon", w którym zobaczymy Richarda Gere'a i Helen McCrory. Dla amerykańskiego aktora będzie to pierwsza główna rola w serialu w karierze.

"MotheFatherSon" jest zapowiadany jako thriller psychologiczny osadzony w świecie mediów i polityki. Richard Gere, dla którego będzie to powrót do telewizji po niemal 30 latach, zagra Maxa - charyzmatycznego amerykańskiego biznesmena, posiadającego oddziały swojego medialnego koncernu na całym świecie. Helen McCrory ("Peaky Blinders") wcieli się w Kathryn, jego byłą żonę i matkę Cadena (Billy Howle ze "Świadka oskarżenia"), kierującego należącą do ojca londyńską gazetą i szykowanego na jego następcę.

Ten okaże się jednak kiepskim spadkobiercą, bo konsekwencje jego autodestrukcyjnego zachowania zagrożą przyszłości rodziny, ich imperium, jak i całego państwa, które znajdzie się na krawędzi zmian. Trójkę głównych bohaterów możecie zobaczyć na pierwszych zdjęciach z serialu, a ponadto w obsadzie są Sarah Lancashire ("Happy Valley"), Sinéad Cusack ("Marcella"), Paul Ready ("Terror"), Pippa Bennett-Warner ("Harlots"), Danny Sapani ("Penny Dreadful") i Joseph Mawle ("Gra o tron").

Twórcą "MotherFatherSon" jest Tom Rob Smith ("London Spy", "Zabójstwo Versace: American Crime Story"), reżyserują James Kent i Charles Sturridge. Całość będzie liczyć 8 odcinków. Premiera prawdopodobnie w 2019 roku.

mothefatherson1

motherfatherson2