Poznajcie "Berlińskie psy" – zwiastun i data premiery serialu Netfliksa o niemieckich gliniarzach (i ich psach)

"Berlińskie psy" (Fot. Netflix)

Mafia, twardzi gliniarze działający na granicy prawa i wspomagające ich czworonogi. "Berlińskie psy", czyli drugi po "Dark" niemiecki serial Netfliksa ma już datę premiery i zwiastun.

W grudniu 2017 roku zachwycaliśmy się "Dark", a niemal dokładnie rok później premierę będą mieć "Berlińskie psy" - drugi niemiecki serial Netfliksa, utrzymany w zupełnie innym klimacie. Bohaterami będą dwaj bardzo różni od siebie detektywi, którzy wbrew swojej woli muszą stanąć razem do walki z berlińskim światem przestępczym. Podczas batalii policjanci mierzą się nie tylko z działaniami poza granicami prawa, ale również z własnymi słabościami. Muszą też ostatecznie zdecydować, po której stronie barykady stoją.

W dwójkę detektywów, pochodzącego ze wschodniego Berlina Kurta Grimmera i mającego tureckie korzenie Erola Birkana, wcielą się Felix Kramer i Fahri Yardim. Skojarzenie z wielonarodowościowym Berlinem z serialu "4 Blocks" nasuwa się samo, tyle że tym razem zobaczymy, jak to wygląda od drugiej strony. Twórcą "Berlińskich psów" jest Christian Alvart, reżyser filmów "Wściekły Nick" i "Przypadek 39", a 1. sezon ma liczyć 10 odcinków.

Premiera serialu zaplanowana jest na 7 grudnia w serwisie Netflix.

dogs-of-berlin-orig

REKLAMA