Sean Penn leci na Marsa w zwiastunie "The First" – nowego serialu twórcy "House of Cards"

"The First" (Fot. Hulu)

Rodzina czy Mars? Przed takim wyborem stanie Sean Penn w "The First", nowym serialu platformy Hulu. Pełny zwiastun to zapowiedź kosmicznego widowiska połączonego z rodzinnym dramatem.

"House of Cards" tej jesieni już się kończy, ale zaczyna się "The First" - nowy serial Hulu, który z hitem Netfliksa łączy osoba twórcy, Beau Willimona. Akcja będzie się rozgrywać w niedalekiej przyszłości (dokładniej, w 2031 roku) i skupi się na pierwszej próbie załogowego lotu na Marsa.

Sean Penn wcieli się w Toma Haggerty'ego, astronautę dowodzącego wyprawą, a Natascha McElhone ("Californication", "Designated Survivor") zagra "Elona Muska w spódnicy" - Liz Ingram, wizjonerską szefową firmy Vista, która finansuje ekspedycję. Serial ma się skupiać nie tylko na astronautach, ale także na ich rodzinach i bliskich oraz ekipie naukowców na Ziemi. Zwiastun udowadnia, że wątki rodzinne będą równie istotne co "wypełnianie przeznaczenia ośmiu miliardów ludzi".

W obsadzie oprócz wymienionej dwójki znajdują się także m.in. LisaGay Hamilton ("Chance"), Oded Fehr ("24: Dziedzictwo"), James Ransone ("Mozaika") i Hannah Ware ("Boss"). Premiera 8-odcinkowego 1. sezonu w USA zaplanowana została na 14 września. Tym razem Hulu wypuści wszystkie odcinki naraz.

REKLAMA