Czy to nasz nowy "Lost"? Zobaczcie, jak prezentuje się "Manifest" w 10-minutowym fragmencie pilota

"Manifest" (Fot. NBC)

0

Następców "Lost" paru już było, a tej jesieni szczęścia spróbuje NBC. Zobaczcie początek pierwszego odcinka "Manifestu" - serialu o załodze i pasażerach lotu 828, których spotkało coś dziwnego.

"Manifest" to kolejny już serial, który ma szansę zająć miejsce "Lost". Telewizja NBC opisuje go jako skupiający się na postaciach thriller, w którym znika samolot, by po kilku latach pojawić się jak gdyby nigdy nic z powrotem. Podczas gdy wszyscy myśleli, że pasażerowie od dawna nie żyją, oni odnajdują się cali i zdrowi. Na pokładzie samolotu nie minął nawet jeden dzień, ale dla bliskich osób pasażerów i załogi upłynęły lata. Serial opowiadać będzie zarówno o osobistych sprawach bohaterów, jak i o większej tajemnicy oraz ich przeznaczeniu.

Josh Dallas ("Once Upon a Time") wciela się w Bena Stone'a, analityka wywiadu, zmagającego się z ciężką chorobą syna, jak również z tajemniczym głosem, który pojawił się w jego głowie. Melissa Roxburgh ("Valor") gra jego siostrę Michaelę, policjantkę, która odkrywa, że jej życie ma dziwny nowy cel. W obsadzie znajdują się także Athena Karkanis, J.R. Ramirez, Luna Blaise, Jack Messina i Parveen Kaur.

Twórcą "Manifestu" jest Jeff Rake ("The Mysteries of Laura"), a wśród producentów znajduje się Robert Zemeckis. Premiera w USA 24 września, a poniżej możecie obejrzeć niecałe 10 minut pilota, w czasie których dokonano wszelkich niezbędnych introdukcji. Pojawiają się więc Ben, Michaela i cała ich rodzina, która została rozdzielona w wyniku przypadku. A do tego jest mnóstwo pytań, na czele z: "Jak to możliwe, że minęło ponad pięć lat, a ci ludzie wrócili i nie postarzeli się nawet o rok?".