"The Romanoffs" – opisy odcinków, obsada i zdjęcia z nowego serialu twórcy "Mad Men"

"The Romanoffs" (Fot. Amazon)

0

"The Romanoffs" ma Matthew Weinera za sterami, całą plejadę gwiazd na ekranie i bardzo dziwne opisy odcinków. Znamy też ich dokładną obsadę oraz tytuły.

Amazon opublikował nowe informacje na temat "The Romanoffs" - serialu autorstwa Matthew Weinera ("Mad Men") opowiadającym o ludziach, którzy wierzą, że są potomkami dynastii Romanowów, rządzącej carską Rosją do 1917 roku. Brzmi dziwnie? To przeczytajcie opisy 8 odcinków produkcji, z których każdy będzie osobną historią z inną obsadą.

Dwa premierowe odcinki zadebiutują w Amazonie 12 października, kolejne będą się pojawiać co tydzień. Akcja pierwszego z nich, zatytułowanego "The Violet Hour", będzie się rozgrywać w Paryżu i koncentrować na rodowej posiadłości, która skrywa klucz do przyszłości rodziny. Wystąpią w nim Aaron Eckhart ("Mroczny Rycerz"), Marthe Keller ("Maratończyk"), Inès Melab ("Agathe Koltès") i Louise Bourgoin ("Riwiera dla dwojga"). Poniżej dwa zdjęcia pochodzącego z tego odcinka.

romanoffs1

romanoffs2

W opisie drugiego odcinka - "The Royal We" - czytamy: "Gdy ich małżeństwo popada w rutynę, para odnajduje swoje własne pokusy". Nie wiemy jednak, o którą parę dokładnie chodzi, bo na zdjęciach mamy dwie. W ich rolach Noah Wyle ("Ostry dyżur"), Kerry Bishé ("Halt and Catch Fire"), Corey Stoll ("The Strain") i Janet Montgomery ("This Is Us").

romanoffs4

romanoffs3

Do kolejnych odcinków nie ma już zdjęć, ale są tytuły, daty premier i równie enigmatyczne opisy, co w przypadku pierwszych dwóch.

"House of Special Purpose" — premiera 19 października

Gwiazda filmowa i reżyser ścierają się w bitwie o to, co jest prawdziwe. Występują Christina Hendricks ("Mad Men"), Isabelle Huppert ("Elle"), Jack Huston ("Mr. Mercedes"), Mike Doyle ("Narcos: Mexico") i Paul Reiser ("Stranger Things").

"Expectation" — premiera 26 października

W trakcie jednego dnia w Nowym Jorku kobieta jest konfrontowana z każdym kłamstwem, jakie kiedykolwiek powiedziała. Występują Amanda Peet ("Brockmire"), John Slattery ("Mad Men"), Emily Rudd ("Electric Dreams"), Jon Tenney ("Major Crimes"), Mary Kay Place ("Lady Dynamite") i Michael O’Neill ("Rectify").

"Bright and High Circle" — premiera 2 listopada

Zaufany przyjaciel, na którego pada podejrzenie, sprawdza lojalność zwartej społeczności. Występują Diane Lane ("House of Cards"), Ron Livingston ("Boardwalk Empire"), Andrew Rannells ("Dziewczyny"), Cara Buono ("Stranger Things") i Nicole Ari Parker ("I'm Dying Up Here").

"Panorama" — premiera 9 listopada

W Meksyku idealistyczny reporter zakochuje się w swoim tajemniczym obiekcie zainteresowań. Występują Juan Pablo Castañeda ("Sense8"), Radha Mitchell ("Longmire") i Griffin Dunne ("I Love Dick").

"End of the Line" — premiera 16 listopada

Podczas zagranicznej podróży w pogoni za swoim dziedzictwem, para stawia czoło zniszczeniu. Występują Kathryn Hahn ("Transparent"), Jay R. Ferguson ("Mad Men"), Annet Mahendru ("The Americans") i Clea DuVall ("Veep").

"The One That Holds Everything" — premiera 23 listopada

W rozgrywającej się dookoła świata historii mężczyzna próbuje uciec przed rodzinną klątwą. Występują Hugh Skinner ("Poldark"), Adèle Anderson ("Company Business"), Hera Hilmar ("Da Vinci's Demons"), Ben Miles ("The Crown") i JJ Feild ("TURN").