Poznajcie bohaterów "Legacies", spin-offu "The Originals". Mnóstwo zdjęć obsady nowego serialu!

"Legacies" (Fot. EW)

0

Serwis Entertainment Weekly zaprezentował światu pierwszą sesję zdjęciową bohaterów "Legacies", trzeciego serialu z wampirzej serii CW, który trafi na małe ekrany w październiku.

"Legacies" to już trzecia produkcja TVDU (The Vampire Diaries Universe) i zarazem spin-off "The Originals" i "Pamiętników wampirów". Od swoich serialowych "matek" będzie jednak różnić się jednym ważnym szczegółem, a raczej całą formułą. Otóż "Legacies" będzie proceduralem, czyli serialem, w którego każdym (lub prawie każdym) odcinku są sprawy tygodnia. Tyle że tutaj będą to potwory tygodnia.

Akcja produkcji będzie osadzona w dobrze znanym fanom wampirzej serii Mystic Falls, a dokładniej w The Salvatore School for the Young and Gifted prowadzonej przez Alarica Saltzmana. Do szkoły będą uczęszczać Hope, córka Klausa Mikaelsona, i bliźniaczki Alarica i Caroline, Lizzie i Josie. Będą miłości, przyjaźnie, sprawy ze szkolnej ławki, a także starcia z wrogami i łotrami.

Nie zabraknie także odniesień do wcześniejszych seriali z TVDU. Pojawią się Caroline Forbes (Candice King) i szeryf Mystic Falls, Matt Donovan (Zach Roerig). Jest też szansa na powrót Eleny Gilbert (Nina Dobrev), która prowadzi w miasteczku praktykę medyczną. Premiera "Legacies" wyznaczona jest na 25 października.

A już teraz możecie zobaczyć, jak prezentują się bohaterowie w klimatycznej sesji zdjęciowej. Więcej zdjęć znajdziecie w serwisie Entertainment Weekly.

Alaric Saltzman (Matthew Davis), założyciel The Salvatore School for the Young and Gifted

Legacies pierwsze zdjęcia

legaciec04

Alaric Saltzman i jego córki, Lizzie Saltzman (Jenny Boyd) i Josie Saltzman (Kaylee Bryant)

Legacies pierwsze zdjęcia

Hope Mikaelson (Danielle Rose Russell), córka Klausa Mikaelsona

Legacies pierwsze zdjęcia

legacies05

Rafael (Peyton Alex Smith), Hope Mikaelson (Danielle Rose Russell), Landon Kirby (Aria Shahghasemi)

Legacies pierwsze zdjęcia

Lizzie Saltzman (Jenny Boyd)

Legacies pierwsze zdjęcia

Josie Saltzman (Kaylee Bryant)

Legacies pierwsze zdjęcia

Landon Kirby (Aria Shahghasemi)

legacies01

Milton Gladston, a.k.a. MG (Quincy Fouse)

legacies02

legacies07

Rafael (Peyton Alex Smith)

legacies03

Legacies pierwsze zdjęcia

legacies06