6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mindhunter" (Fot. Netflix)

0

Ten sam Charles Manson w serialu "Mindhunter" i filmie Tarantino. Zwiastun 2. sezonu "The Good Doctor". Facebook Watch dostępny na całym świecie. A oprócz tego "American Horror Story" i nie tylko.

1. Ten sam Charles Manson w serialu "Mindhunter" i filmie Tarantino. Damon Herriman z "Justified" zagra Charlesa Mansona zarówno w "Mindhunterze", jak i w filmie "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino. Choć informacja o filmie pojawiła się w mediach najpierw, serwis Collider twierdzi, że to ekipa "Mindhuntera" pierwsza wybrała Herrimana na Mansona i że sceny z nim już są nakręcone. Zobaczymy go w 2. sezonie serialu, w latach 80., kiedy już znajduje się za kratkami. Z kolei w filmie będzie wersja Mansona z 1969 roku.

2. Zwiastun 2. sezonu "The Good Doctor". A nim m.in. Lisa Edelstein, która pojawi się w roli onkolożki. Serial wraca 24 września.

3. Facebook Watch dostępny na całym świecie. Platforma streamingowa Facebooka, która ma być rywalem przede wszystkim dla YouTube, już jest otwarta na cały świat. Jeśli nigdy o niej nie słyszeliście, nie jesteście sami - portal BBC pisze, że połowa użytkowników Facebooka nie zna Facebook Watch nawet ze słyszenia.

4. "God Friended Me" z wcześniejszą premierą w internecie. Serial CBS ma telewizyjną premierę 30 września, ale już dziś pojawi się na różnych platformach VoD i w social media.

5. Plakat 2. sezonu "Black Lightning". Powrót serialu zaplanowany jest na 9 października.

Black-Lightning-s2-poster

6. Kolejne foty zza kulis "American Horror Story: Apokalipsa". A na nich serialowi Tate (Evan Peters) i Violet (Taissa Farmiga) oraz Tate i Ben Harmon (Dylan McDermott).

Tate and Violet. Together forever? AHS:Apocalypse, FX Sept 12.

Post udostępniony przez Ryan Murphy (@mrrpmurphy)

Just like old times... @evanpeters @ahsfx @mrrpmurphy @ahs8fx

Post udostępniony przez Dylan McDermott (@dylan.mcdermott)