"Kidding" w HBO GO. Pierwszy odcinek serialu z Jimem Carreyem jest już dostępny

"Kidding" (Fot. Showtime)

0

Niespodzianka – "Kidding", czyli nowy serial komediowy z Jimem Carreyem, można już oglądać w HBO GO. Dzisiaj w serwisie pojawił się pierwszy odcinek produkcji.

"Kidding" to depresyjna komedia stacji Showtime, której głównym bohaterem jest Jeff (Jim Carrey), lepiej znany jako Pan Pickles – popularny prowadzący telewizyjnego programu dla dzieci. Mężczyzna jest prawdziwą ekranową ikoną i idolem zarówno młodej publiczności, jak i ich rodziców, którzy wychowali się na jego programach. Jego życie jest jednak bardziej skomplikowane, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać.

Jeffowi, który w telewizji wydaje się wzorem mądrości i dobroci życiowej, w pewnym momencie rozpada się całe życie. Kiedy zostawia go żona (Judy Greer), a syn daje do zrozumienia, że nie uważa go za autorytet, żadne mądrości z bajek nie pomagają. Problemy osobiste bohatera przekładają się z kolei na pracę, w której producent wykonawczy jego programu, Seb (Frank Langella), dyskretnie zaczyna przygotowywać się do wymiany prowadzącego.

Twórcą "Kidding" jest Dave Holstein ("Trawka", "I'm Dying Up Here"), a w obsadzie znajdują się również m.in. Catherine Keener ("Show Me a Hero"), Cole Allen ("Professor Isle's Laboratory"), Justin Kirk ("Trawka") i Ginger Gonzaga ("I'm Dying Up Here"). Producentem wykonawczym i reżyserem kilku odcinków jest Michel Gondry, współpracujący wcześniej z Jimem Carreyem przy filmie "Zakochany bez pamięci".

Pierwszy odcinek "Kidding" możecie już oglądać w serwisie HBO GO. Kolejny pojawi się 9 września, natomiast następne będą udostępniane co tydzień od 23 września. Na antenie HBO premiera zaplanowana została na 8 października na godz. 21.40. Cały sezon będzie liczył 10 półgodzinnych odcinków.