Jack Ryan poluje na Dwighta Schrute'a z "The Office". Ta parodia nie mogła nie powstać!

"Tom Clancy's Jack Ryan" (Fot. Amazon)

0

Jack Ryan? Zapomnijcie o nim. Jedyną nadzieją na uratowanie świata przed Dwightem Schrute'em jest Jim Ryan. Zobaczcie go w parodii, której powstanie było absolutną koniecznością.

Największe serialowe wydarzenie roku? Najambitniejszy crossover w historii telewizji? Starcie gigantów, jakiego jeszcze nie było? Jakkolwiek nazwiecie spotkanie Jacka Ryana (John Krasinski) z Dwightem Schrute'em (Rainn Wilson), nie odda to skali spektakularności poniższego zwiastuna.

Montaż "Jacka Ryana" z "The Office", czyli "Tom Clancy's Jim Ryan", to dzieło ekipy Funny or Die i po prostu czysta perfekcja. Jeśli scenarzyści serialu Amazona szukają jeszcze pomysłów na 2. sezon, tutaj mają gotowca. Jesteśmy pewni, że jakiekolwiek zagrożenie zamierzają postawić przed swoim bohaterem i tak nie będzie się ono mogło równać z zabójczymi żartami Dwighta.

Swoją drogą, patrząc na tę parodię, już ani trochę nie dziwimy się angażowi Johna Krasinskiego do roli Jacka Ryana. Sami nie potrafimy zrozumieć, jak przez te wszystkie lata oglądania "The Office" mogło nam umknąć, że Jim Halpert to idealny bohater kina akcji. Zwłaszcza w połączeniu z Dwightem, bo przecież ci dwaj to naturalni śmiertelni wrogowie.

Bez ich rywalizacji "Jack Ryan" i tak radzi sobie całkiem nieźle (tutaj nasza recenzja), choć nie da się ukryć, że od razu wydaje się o klasę gorszy. Co tu dużo mówić - ten serial zdecydowanie potrzebuje Rainna Wilsona i wojny na śnieżki.