Czołówka "Ostrych przedmiotów" w stylu "Pełnej chaty" to najdziwniejsza rzecz, jaką dziś zobaczycie

"Ostre przedmioty" (Fot. YouTube)

0

A gdyby tak wybrać sceny z "Ostrych przedmiotów", w których aktorzy uśmiechają się i podłożyć do nich muzykę z "Pełnej chaty"? Wyszedł całkiem niezły miks!

Tak, scen, w których aktorzy w "Ostrych przedmiotach" uśmiechają się od ucha do ucha i nie zdradzają się z bardziej lub mniej posuniętą patologią, jest na lekarstwo. A jednak jednemu z kreatywnych internautów (pseudonim DoingOk) udało się nie tylko je zebrać, ale i połączyć z muzyką z czołówki "Pełnej chaty". Do tego identyczna jak w serialu z małymi Olsenkami czcionka i mamy piękny mashup. Coś pomiędzy "Ostrą chatą" a "Pełnymi przedmiotami".

Podziwiamy, bo przedstawienie mrocznego i zionącego tajemnicami Wind Gap jako przyjaznego miasteczka, w którym wydaje się, że mieszkają szczęśliwi mieszkańcy graniczy z cudem. Podobnie jak pokazanie Adory (Patricia Clarkson) w sposób ciepły w odbiorze.

Przypomnijmy, finałowy odcinek serialu premierę miał w poniedziałek i jak to bywa w serialowym świecie, podzielił widzów. Naszą recenzję znajdziecie tutaj.