7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

Vanessa Marquez z "Ostrego dyżuru" zginęła w strzelaninie z policją. Nowy wspaniały świat na plakacie 4. sezonu "Outlander". "Black Earth Rising" startuje już w przyszłym tygodniu. A oprócz tego "The Conners" i nie tylko.

1. Vanessa Marquez z "Ostrego dyżuru" zginęła w strzelaninie z policją. Vanessa Marquez, znana jako pielęgniarka Wendy Goldman z "Ostrego dyżuru", została zastrzelona przez policję. Mundurowi pojawili się w wynajmowanym przez nią domu, po tym jak zadzwonił po nich właściciel. Marquez zaczęła celować do nich z broni i doszło do strzelaniny, w której zginęła. Była aktorka miała problemy psychiczne i od lat nie pojawiała się na ekranie. Przez jakiś czas twierdziła, że to wina George'a Clooneya, którego oskarżyła o molestowanie seksualne i dyskryminację rasową.

2. Nowy wspaniały świat na plakacie 4. sezonu "Outlander". W sezonie, który będzie adaptacją "Jesiennych werbli" Diany Gabaldon, Jamie i Claire Fraserowie będą budować nowe życie w kolonialnej Ameryce. Start 4 listopada.

Outlander Season 4 2018

3. "Black Earth Rising" startuje już w przyszłym tygodniu. Nowy serial BBC od twórcy "The Honourable Woman" będzie mieć premierę 10 września.

4. Jennifer Esposito w obsadzie "The Boys". "The Boys" to nowy superbohaterski serial Amazona na podstawie komiksu. Jennifer Esposito zagra agentkę CIA w pięciu odcinkach.

5. Platforma DC Universe startuje w Dzień Batmana. Na 15 września zapowiedziano start serwisu streamingowego DC Universe, na razie tylko w USA. Abonament będzie kosztować 7,99 dol. Listę seriali, które będą w ofercie, znajdziecie tutaj - będzie wśród nich "Constantine", animowany "Batman" i "Liga Sprawiedliwych", "Nowe przygody Supermana". Serialowa oferta będzie się powiększać (w planach jest m.in. "Doom Patrol" i "Titans"), a ponadto użytkownicy platformy zyskają dostęp do filmów i komiksów DC.

6. "Titans" z premierą w październiku. Nowy serial "Titans" pojawi się na platformie DC Universe 12 października.

titans567

7. Pierwsze zdjęcie z planu i teaser "The Conners". "Roseanne" bez Roseanne Barr wygląda tak:

SARA GILBERT, JAYDEN REY, MICHAEL FISHMAN, AMES MCNAMARA, JOHN GOODMAN, LAURIE METCALF, LECY GORANSON, EMMA KENNEY

REKLAMA