6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

"Chilling Adventures of Sabrina" z odcinkiem w stylu "Egzorcysty". Blake Jenner w nowym serialu Netfliksa. Kogoś czeka śmierć w 2. sezonie "Rezydentów". A oprócz tego "Supernatural", "Doom Patrol" i nie tylko.

1. "Chilling Adventures of Sabrina" z odcinkiem w stylu "Egzorcysty". Nowy młodzieżowy serial Netfliksa ma być jak seria minifilmów. "Sabrina to heroina w tej serii minifilmów" - mówi o głównej bohaterce showrunner serialu, Roberto Aguirre-Sacasa. Twórca zapowiada także, że wśród tych filmów znajdzie się hołd dla klasycznego horroru: "Kocham Egzorcystę. To jeden z moich ulubionych filmów. Robimy hołd dla niego, cały odcinek w tym stylu".

2. Blake Jenner w nowym serialu Netfliksa. Aktor znany z "Glee" pojawi się w "What/If", thrillerze z Renée Zellweger w roli głównej. Na razie o jego postaci wiemy tylko, że będzie mieć na imię Sean.

3. Wayward Sisters w skasowanej scenie z 13. sezonu "Supernatural". Claire (Kathryn Newton) dowiaduje się o wizjach Patience (Clark Backo) w trochę inny sposób niż w odcinku, który miał być pilotem "Wayward Sisters".

4. Kogoś czeka śmierć w 2. sezonie "Rezydentów". Producent serialu "Rezydenci" Todd Harthan powiedział, że "nie każdy przeżyje 2. sezon". Zasugerował przy tym, że śmierć może czekać kogoś, kogo widzowie mogą zdążyć polubić.

5. Alan Tudyk łotrem w "Doom Patrol". Alan Tudyk pojawi się jako Mr. Nobody w nowym serialu DC Universe.

6. Jessica Miesel w obsadzie "The Purge". Aktorka znana z "Rezydentów" pojawi się w roli powracającej w "The Purge", serialowej wersji popularnego filmu.