6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

Ruszają zdjęcia do filmu "Downton Abbey". William H. Macy z "Shameless" komentuje odejście Emmy Rossum. Michael Jackson był kiedyś w "Simpsonach". A oprócz tego "Smoczy książę" i inne seriale.

1. Powiększa się obsada filmu "Downton Abbey". Produkcja filmu już rusza, a do obsady dołączyli Imelda Staunton (którą znacie m.in. z filmów o Harrym Potterze, a prywatnie jest żoną Jima Cartera, serialowego pana Carsona), Geraldine James, Simon Jones, David Haig, Tuppence Middleton, Kate Phillips i Stephen Campbell Moore.

2. William H. Macy z "Shameless" komentuje odejście Emmy Rossum. "Spodziewaliśmy się tego" - powiedział William H. Macy o odejściu swojej serialowej córki z "Shameless". Aktor dodał, że po 9 sezonach sam się już zaczyna zastanawiać, jak będzie wyglądać życie po "Shameless" i że częściowo jest przerażony, a częściowo podekscytowany. "Ona jest młoda i myślę, że dokonała właściwego wyboru. (...) Życzę jej wszystkiego dobrego. Już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć, co zrobi dalej" - powiedział Macy.

3. "Smoczy Książę" ze zwiastunem i datą premiery. Animowany serial Netfliksa wystartuje 14 września.

4. Michael Jackson był kiedyś w "Simpsonach". Matt Groening, twórca "Simpsonów", potwierdził, że w odcinku "Stark Raving Dad" z 3. sezonu kultowej kreskówki faktycznie pojawił się Michael Jackson. Spekulowano na ten temat bardzo długo - wszystko dlatego, że muzyk nie pojawił się w napisach końcowych.

5. "Tracey Ullman's Show" wraca z 3. sezonem. HBO zapowiedziało premierę na 28 września.

6. Skasowana scena z finałowego sezonu "Skandalu". A w niej Olivia kontra Jake.

REKLAMA