7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

Matthew Goode będzie w filmie "Downton Abbey". Aukcja rekwizytów z "Shadowhunters" zdradziła spoilery. Netflix i Amazon będą musiały oferować 30% produkcji europejskich. A oprócz tego "Rezydenci", "The Conners" i nie tylko.

1. Matthew Goode potwierdza, że będzie w filmie "Downton Abbey". Ale nie spodziewajcie się, że będziemy go oglądać przez dwie godziny non stop. Jak zdradził w rozmowie z Radio Times, wpadnie tylko na chwilę pod koniec.

2. Aukcja rekwizytów z "Shadowhunters" zdradziła spoilery. Fani "Shadowhunters" mogli poznać spoilery z finałowych odcinków serialu, po tym jak na aukcji pojawiły się pewne charakterystyczne rekwizyty. Premiera finałowego sezonu zaplanowana jest na przyszły rok.

3. Netflix i Amazon będą musiały oferować 30% produkcji europejskich. Europejskie kwoty wchodzą w życie w grudniu i Netflix jest już bliski ich spełnienia.

4. "Rezydenci" na kanale FOX. "Rezydenci" to serial medyczny, który pokazuje, że świat współczesnej medycyny ma także swoje ciemne strony. W głównych rolach m.in. Matt Czuchry i Emily VanCamp, premiera we wtorek 4 września o godz. 21:05 w telewizji FOX. Więcej przeczytacie w naszym przeglądzie seriali medycznych.

5. "W poszukiwaniu Boga" z Morganem Freemanem powróci. National Geographic ogłosiło, że będzie 3. sezon serialu dokumentalnego "W poszukiwaniu Boga", mimo że Morgan Freeman został oskarżony o molestowanie seksualne. Stacja przeprowadziła wewnętrzne śledztwo, które wykazało, że nie było żadnych incydentów z udziałem aktora.

6. Roseanne Barr nie będzie oglądać "The Conners", bo jedzie do Izraela. Aktorka, przez której rasistowskiego tweeta skasowano "Roseanne", powiedziała, że wyjeżdża na kilka miesięcy do Izraela. Nie będzie śledzić na bieżąco "The Conners" i nie zamierza serialu błogosławić ani przeklinać.

7. "Bull" wraca z 3. sezonem - zobaczcie zwiastun. Serial wraca 24 września, już bez Annabelle Attanasio, która opuściła obsadę.

REKLAMA