8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Bodyguard" (Fot. BBC)

"Bodyguard" wygrywa z "Vanity Fair" w Wielkiej Brytanii. Showrunner "Supernatural" opowiada o głównym wyzwaniu tego sezonu. Powiększa się obsada netfliksowego "What/If". A oprócz tego "Will & Grace", "Station 19" i nie tylko.

1. "Bodyguard" wygrywa z "Vanity Fair" w Wielkiej Brytanii. "Bodyguard" z Richardem Maddenem niespodziewanie został serialowym hitem września w Wielkiej Brytanii. Najnowszy odcinek oglądało na żywo w BBC 6,64 mln widzów, podczas gdy debiutujące o tej samej porze w ITV "Vanity Fair" miało oglądalność 2,47 mln. Nasza recenzja "Bodyguarda" tutaj, a "Vanity Fair" tutaj.

2. Dermot Mulroney pojawi się w "Station 19". Mulroney zagra ojca jednego z bohaterów w 2. sezonie "Station 19".

3. Showrunner "Supernatural" o głównym wyzwaniu tego sezonu. Czemu początek 14. sezonu "Supernatural" pisało się wyjątkowo trudno? Odpowiedź tutaj.

4. Kto stanie przed ołtarzem w 10. sezonie "Will & Grace"? Zwiastun zapowiada wyścig o miłość.

5. NBC zamawia "Law & Order: Hate Crimes". Dick Wolf i Warren Leight stworzą serial "Law & Order: Hate Crimes", który od razu dostał zamówienie na 13 odcinków od NBC. Bohaterami będą członkowie nowojorskiej Hate Crimes Task Force, czyli jednostki ścigającej wszelkie przestępstwa na tle rasowym, etnicznym, religijnym itd. Serial będzie spin-offem "Law & Order: SVU" i siódmym już tytułem z cyklu "Law & Order".

6. Efrat Dor w 3. sezonie "Sneaky Pete'a". Aktorka znana z "The Zookeeper’s Wife" dostała rolę oszustki w serialu Amazona.

7. Powiększa się obsada netfliksowego "What/If". Do obsady thrillera Netfliksa i twórcy "Zemsty" dołączyli Samantha Ware, Juan Castano, Keith Powers i Saamer Usmani. Nie ma żadnych informacji o postaciach, Netflix podaje jedynie ich imiona.

8. Wiadomo, kto zagra w "Deep Water" telewizji ITV. Główne role w brytyjskim serialu na podstawie książek Pauli Daly zagrają Anna Friel ("Marcella"), Sinead Keenan ("Little Boy Blue") i Rosalind Eleazar ("Rellik"). "Deep Water" to opowieść o trzech skomplikowanych kobietach i ich codziennym życiu, w którym każdego dnia muszą dokonywać trudnych wyborów. Jedna jest matką trójki dzieci i prowadzi biznes, druga jest fizjoterapeutką z długami, a trzecia wydaje się być bogata i zawsze świetnie zorganizowana. Łączy je to, że ich dzieci chodzą do tej samej szkoły.

REKLAMA