"American Horror Story: Apokalipsa" – mnóstwo znajomych twarzy w nowej zapowiedzi serialu

"American Horror Story: Apokalipsa" (Fot. FX)

Po całej serii zagadkowych teaserów, nowa odsłona "American Horror Story" doczekała się wreszcie bardziej konkretnej zapowiedzi. Zobaczcie, czego spodziewać się po "Apokalipsie".

Gotowi na koniec świata w wersji Ryana Murphy'ego? "American Horror Story: Apokalipsa" zbliża się wielkimi krokami, czego dowodem pierwszy zwiastun z prawdziwego zdarzenia. Wprawdzie nadal mówi on bardzo niewiele o fabule nadchodzącego sezonu, ale daje pewne pojęcie na temat tego, co nas czeka.

Czyli przede wszystkim crossovera "Murder House" i "Coven", a więc pierwszego i trzeciego sezonu "American Horror Story". W zapowiedzi widzimy mnóstwo znajomych postaci – jest Jessica Lange jako Constance, Dylan McDermott jako Ben, Evan Peters jako Tate i Taissa Farmiga jako Violet; a także czarownice z "Coven", czyli Cordelia (Sarah Paulson), Zoe (Farmiga), Myrtle Snow (Frances Conroy) i oczywiście Madison (Emma Roberts). Ponadto pierwszy raz w historii serialu pojawia się Joan Collins, która zagra babcię postaci Petersa, a zagłada spotka ją najwyraźniej na pokładzie prywatnego odrzutowca.

Wiadomo, że akcja będzie się rozgrywać w niedalekiej przyszłości, ale to właściwie wszystko. Nawet tytułowa "Apokalipsa" jest owiana tajemnicą, choć zwiastun sugeruje, że może ją spowodować wybuch bomby atomowej. A może to wszystko zasługa Michaela Langdona, czyli małego Antychrysta z 1. sezonu, którego dorosłą wersję zagra Cody Fern ("Zabójstwo Versace: American Crime Story")?

Poza nim w obsadzie 8. sezonu znajdują się jeszcze Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Adina Porter, Gabourey Sidibe, Lily Rabe, Stevie Nicks, Connie Britton, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Jeffrey Bowyer-Chapman i Kyle Allen. Premiera "American Horror Story: Apokalipsa" na kanale FOX 13 września o godzinie 23:00.

REKLAMA