7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Designated Survivor" (Fot. ABC)

"Designated Survivor" wróci z 3. sezonem na Netfliksie. "Doktor Who" z premierą w październiku. "American Woman" skasowana po jednym sezonie. A oprócz tego "The Walking Dead", "Younger" i nie tylko.

1. "Designated Survivor" wróci z 3. sezonem na Netfliksie. Netflix uratował serial "Designated Survivor" i zamówił 10-odcinkowy 3. sezon, który zobaczymy w 2019 roku. Znów się zmieni osoba prowadząca produkcję - piątym już showrunnerem został Neal Baer ("Law & Order: SVU"). Poza tym wiemy, że w 3. sezonie głównego bohatera czeka kampania wyborcza. "Czego trzeba, żeby zostać liderem? Jaką cenę będzie on gotów zapłacić? Demokracja, jaką znamy, zawiśnie na włosku" - głosi oficjalny opis, dodając, że to będzie nowoczesna kampania, z czarnym PR-em, debatami, rozmowami o finansowaniu i fake newsami.

2. "Doktor Who" wraca w październiku. Premiera nowego sezonu zaplanowana jest na niedzielę 7 października w USA i Wielkiej Brytanii. Polskiej daty na razie nie ma.

3. "American Woman" skasowana po jednym sezonie. Telewizja Paramount Network skasowała "American Woman" z Alicią Silverstone.

4. "Younger" przejęte przez Paramount Network. 6. sezon "Younger" będzie emitowany nie przez TV Land, tylko Paramount Network. Poza tym stacja zamówiła nowy komediodramat twórcy "Younger" Darrena Stara - 10-odcinkowe "Emily in Paris", opowiadające o Amerykance, która dostaje pracę we francuskiej stolicy. Premiera w 2019 roku.

5. "Van Helsing" i "Z Nation" wracają w październiku. 3. sezon "Van Helsing" i 5. sezon "Z Nation" będą mieć premierę 5 października.

6. Julia Sweeney w obsadzie nowej komedii Hulu. Julia Sweeney ("Saturday Night Live") dołączyła do obsady komedii "Shrill", którą produkują dla platformy Hulu Lorne Michaels i Elizabeth Banks. Zagra matkę głównej bohaterki (Aidy Bryant, też "Saturday Night Live").

7. Plakat 9. sezonu "The Walking Dead". Serial wraca 8 października.

twd-plakat

REKLAMA