Początek końca "Teorii wielkiego podrywu" – zobaczcie pierwszą zapowiedź 12. sezonu

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

0

To prawdziwy koniec telewizyjnej epoki - przed nami finałowy sezon "Teorii wielkiego podrywu". Czego powinniśmy się spodziewać po jesiennych odcinkach serialu?

12. sezon "Teorii wielkiego podrywu" będzie już finałowy, co oznacza, że twórcy mają 24 odcinki na pozamykanie wszystkich wątków. Nie wiemy, jakie dokładnie są plany, ale wiemy, że obiecano nam zakończenie w wielkim stylu. Będziemy trzymać za słowo!

A tymczasem przed nami początek 12. sezonu, który będzie dokładnie taki, jak planowano wcześniej. Pierwszy zwiastun zapowiada m.in. miesiąc poślubny Sheldona i Amy - równie niekonwencjonalny co ta para. Cooperowie nie byli w stanie wybrać tylko jednego miejsca, więc wybrali dwa różne i po drodze będą jeszcze rozmaite przystanki.

Przed finałowym sezonem pojawiło się jeszcze pytanie, czy zobaczymy w serialu ich dzieci. Podczas Comic-Conu scenarzyści mówili, że na razie takich planów nie ma, ale Sheldon i Amy w końcu na pewno będą mieć dzieci (co zresztą już wiemy z "Młodego Sheldona"). Nie wiadomo jednak, czy zobaczymy je w serialu i czy decyzja o jego zakończeniu po tym sezonie coś w tej kwestii zmieni.

Na pewno za to zobaczymy dorosłego Tama Nguyena, przyjaciela Sheldona z dzieciństwa, którego także znacie z serialu "Młody Sheldon". Powrócą również Kathy Bates i Teller jako rodzice Amy oraz inni członkowie rodzin głównych bohaterów (np. Keith Carradine jako tata Penny).

Finałowy sezon "Teorii wielkiego podrywu" wystartuje w USA 24 września, w Polsce także ma się pojawić jesienią na Comedy Central.

REKLAMA