Ta pani uweźmie się na Archie'ego z "Riverdale". Poznajcie główną przeciwniczkę rudzielca z 3. sezonu

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Wielkimi krokami zbliża się premiera 3. sezonu "Riverdale", a im bliżej niej, tym więcej spoilerów pojawia się w sieci. Łapcie garści najświeższych informacji.

2. sezon "Riverdale" zakończył się aresztowaniem Archie'ego Andrewsa (K.J. Apa). Chłopak nie spędzi jednak za kratkami dużo czasu. Showrunner serialu, Roberto Aguirre-Sacasa zdradził, że losy Archie'ego poznamy już pod koniec pierwszego odcinka 3. sezonu.

Twórca "Riverdale" zasugerował także, że zakończenie sprawy "może stanowić zagrożenie" dla związku głównego bohatera z Veronicą Lodge (Camila Mendes). Ten jednak "okaże się bardziej wytrzymały, niż mogło się to wydawać wcześniej".

Skoro jesteśmy przy temacie rozprawy Andrewsa Juniora, Entertaiment Weekly opublikował zdjęcie Ms. Wright (Penelope Ann Miller), pani prokurator zajmującej się sprawą morderstwa, o które został posądzony Archie. Będzie ona przedstawiała oskarżonego jako niebezpiecznego, porywczego socjopatę, który jest zdolny popełnić morderstwo.

Penelope Ann Miller Riverdale

Na koniec jeszcze nowy plakat zapowiadający trzeci - podobno najmroczniejszy - sezon "Riverdale". Tym razem nasi bohaterowie zostali przedstawieni w odcieniu sepii. Serial wraca 10 października w USA i dzień później w Polsce na Netfliksie.