8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Veronica Mars" (Fot. Warner Bros.)

"Niepewne" i "Gracze" wrócą z kolejnymi sezonami. Jesienią mają ruszyć zdjęcia do nowej "Veroniki Mars". Zaginiony Matt Murdock w teaserze 3. sezonu "Daredevila". A oprócz tego "Chirurdzy", "Ich pięcioro" i nie tylko.

1. "Niepewne" i "Gracze" wrócą z kolejnymi sezonami. Telewizja HBO zamówiła 5. sezon "Graczy" i 4. sezon "Niepewnych".

2. Jesienią mają ruszyć zdjęcia do nowej "Veroniki Mars". Choć powrót "Veroniki Mars" wciąż nie został oficjalnie potwierdzony, TVLine donosi, że produkcja 8-odcinkowego nowego sezonu ruszy w październiku i potrwa do marca. Powróci dawna ekipa twórców: Rob Thomas, Diane Ruggiero-Wright i Dan Etheridge, a w głównej roli ponownie zobaczymy Kristen Bell. Fabuła ma skupiać się na seryjnym mordercy terroryzującym Neptune. Serial powróci na platformie Hulu, która na razie nie potwierdza żadnych informacji na jego temat.

3. Alex Landi z rolą w "Chirurgach". Aktor pojawi się jesienią w roli doktora Nico Kima, pierwszego chirurga geja w serialu.

4. Jednak nie będzie kategorii "Najlepszy popularny film" na Oscarach. Kategoria nie została najlepiej przyjęta przez publikę i postanowiono z niej zrezygnować.

5. Zaginiony Matt Murdock w teaserze 3. sezonu "Daredevila". Teaser pojawił się na Twitterze Marvela.

6. Szef CBS odchodzi. Les Moonves, który został oskarżony o molestowanie przez sześć kobiet, ma odejść z CBS. Na odchodne dostanie 100 mln dolarów.

7. "Ich pięcioro" wróci w nowej wersji. Pilot reboota kultowego serialu zamówiła telewizja Freeform.

8. Sophia Bush w nowym serialu CBS. Sophia Bush zagra główną rolę w "Surveillance", serialu szpiegowskim, który tworzy CBS.

REKLAMA