9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Słaba oglądalność "The River" i "Cougar Town". Spodziewany powrót na Wisteria Lane. Więcej pewnego przystojniaka w "Shameless". A do tego piloty, piloty, piloty...

1. Katie Cassidy zagra w pilocie "Arrow". Główna żeńska rola w "Arrow" stacji CW idzie do Katie Cassidy, aktorki znanej z "Melrose Place" czy "Plotkary". Cassidy zagra Dinah "Laurel" Lance, młodą prawniczkę, którą w przeszłości łączyło uczucie z Olivierem Queenem, czyli superbohaterem Green Arrow (Stephen Amell). W komiksach Laurel też była superbohaterką.

2. Słabiutka oglądalność "The River" i "Cougar Town". "The River" raczej nie będzie mieć 2. sezonu. Oglądalność 3. odcinka w walentynkowy wieczór była bowiem naprawdę słaba - niecałe 5 mln widzów (współczynnik 1,7). Kiepski powrót zaliczył długo oczekiwany "Cougar Town" - premierę 3. sezonu obejrzało zaledwie 4,84 mln Amerykanów (współczynnik 1,8). Ciągle spada też oglądalność "Body of Proof". Kolejne dno zaliczył "Ringer" - 1,06 mln widzów przy kiepskim współczynniku 0,3.

3. Poznajcie siostrę Carrie Bradshaw. Siostrę nastoletniej Carrie w pilocie serialu "The Carrie Diaries" zagra Stefania Owen ("Running Wilde"). 14-letnia siostra Carrie będzie mieć na imię Dorrit. Opisywana jest jako buntowniczka, która farbuje włosy, zostaje aresztowana i w ogóle robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę.

4. Sarah Michelle Gellar jako striptizerka. TV Guide prezentuje zdjęcie z marcowego odcinka "Ringera", w którym zobaczymy przeszłość Bridget w klubie ze striptizem.

5. Kto jeszcze wróci na Wisteria Lane? Powroty Orsona i Julie nie będą jedynymi. Możemy jeszcze spodziewać się Katherine i Andrew, syna Bree, którego gra Shawn Pyfrom. Jak donosi TV Guide, Andrew pojawi się w 18. odcinku i będzie miał coś bardzo ważnego do ogłoszenia. Ostatnio widzieliśmy go w 7. sezonie zmagającego się z alkoholizmem, więc należy przypuszczać, że coś zmieniło się od tego czasu.

6. Więcej Zacha McGowana w "Shameless". Zach McGowan, który gra w "Shameless" Jody'ego Silvermana, został awansowany do stałej obsady serialu. Oznacza to, że w 3. sezonie będziemy oglądać do zdecydowanie częściej niż teraz.

7. Kal Penn w pilocie "Prairie Dogs". Dawna gwiazda "House'a", Kal Penn, zagra w pilocie ABC, "Prairie Dogs". Serial ma być komedią od twórców "Różowych lat 70.", a Penn zagra Neila, faceta, któremu skradziono tożsamość. Dochodzi on do wniosku, że złodziej stworzył dużo lepszą wersję jego - w związku z czym zabiera się za wprowadzanie zmian w życiu.

8. John Locke powraca! OK, nie John Locke, tylko Terry O’Quinn, który grał Locke'a w "Lost". Zagra Gavina, właściciela budynku w Nowym Jorku, w którym dzieją się rzeczy straszne i dziwne, w pilocie "666 Park Avenue" stacji ABC.

9. A kto zagra w "Devious Maids"? Nowy serial Marca Cherry'ego, oparte na meksykańskiej telenoweli "Devious Maids" niemal na pewno będzie mieć zamówienie na coś więcej niż pilota. Już wiadomo, że w jednej z głównych ról zobaczymy Danię Ramirez ("Heroes"). Piękna aktorka zagra Rosie, jedną z pokojówek sprzątających domy bogaczy w Beverly Hills. Rosie będzie samotną matką, która po śmierci męża zostawiła syna w Meksyku i pojechała pracować w Kalifornii jako pokojówka i niania w domu pary aktorów.

REKLAMA