Agnieszka Grochowska jako twarda agentka w nowym teaserze "Nielegalnych" – szpiegowskiego serialu Canal+

"Nielegalni" (Fot. Canal+)

Tej jesieni Canal+ pokaże nam świat nielegałów i oficerów wywiadu z powieści Vincenta V. Severskiego. Zobaczcie, jak prezentuje się szefowa Konrada Wolskiego, głównego bohatera serialu.

Oficer Agencji Wywiadu, przełożona Konrada. Kobieta o mocnym charakterze – nie może być inaczej, skoro dotarła tak wysoko w strukturze zdominowanej przez mężczyzn. Ewa musi znaleźć odpowiedź na pytanie, co jest ważniejsze – kariera w Agencji Wywiadu, czy rodzina. Zostanie zmuszona do podjęcia decyzji, za którą będzie musiała słono zapłacić.

Tak Canal+ opisuje Ewę Dębską, twardą agentkę, którą w nowym serialu tej stacji gra Agnieszka Grochowska.

"Nielegalni" to adaptacja szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego, osadzonych we współczesnych realiach polskich służb specjalnych. Zobaczymy, jak osobiste porachunki, zadawnione rany i polityczne ambicje splatają się ze sobą w ramach szpiegowskiej intrygi. Akcja serialu dzieje się w Warszawie, Stambule, Sztokholmie oraz Mińsku.

Głównego bohatera, Konrada Wolskiego, gra Grzegorz Damięcki, znany m.in. z roli Grzegorza Molendy w 1. sezonie "Belfra". Oprócz Agnieszki Grochowskiej towarzyszyć mu będą Sylwia Juszczak ("Odwróceni"), Filip Pławiak ("Czerwony pająk"), Adam Woronowicz ("Pakt"), Tomasz Schuchardt ("Cicha noc"), Ireneusz Czop ("Pokłosie"), Jan Frycz ("Baby blues"), Arkadiusz Detmer ("Symetria"), Andrzej Seweryn ("Ostatnia rodzina"), Synnøve Macody Lund ("The Girl in the Spider's Web"), Sergey Frolov i Fatima Gorbenko.

Scenariusz serialu "Nielegalni" napisali Maciej Kubicki, Bartosz Staszczyszyn i Dorota Jankojć-Poddębniak, a reżyserami są Leszek Dawid i Jan P. Matuszyński. Premiera w Canal+ w październiku.

REKLAMA