7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

NBC zamawia więcej odcinków "Brooklyn 9-9". Awanse w obsadzie "Trzynastu powodów". Ekipa "Plotkary" tworzy serial o młodej Nancy Drew. A oprócz tego serialowy "High School Musical" i nie tylko.

1. NBC zamawia więcej odcinków "Brooklyn 9-9". Nie 13, a 18 odcinków będzie liczyć 6. sezon "Brooklyn 9-9". Powrót serialu planowany jest na midseason.

2. Timothy Granaderos i Brenda Strong z awansem w "Trzynastu powodach". Timothy Granaderos i Brenda Strong - czyli Montgomery, kumpel Bryce'a, i Nora, matka Bryce'a - będą w stałej obsadzie 3. sezonu "Trzynastu powodów".

3. Ekipa "Plotkary" tworzy serial o młodej Nancy Drew. Josh Schwartz i Stephanie Savage rozpoczynają prace nad pilotem serialu o Nancy Drew dla telewizji CW. Poznamy w nim bohaterkę tuż po ukończeniu szkoły średniej - rodzinna tragedia sprawia, że zamiast wyjechać na studia zostaje w rodzinnym miasteczku i zaczyna rozwiązywać zagadki kryminalne. Serial pisze Noga Landau ("The Magicians").

4. Powstaje serialowy "High School Musical". 10-odcinkowy serial "High School Musical: The Musical", zamówiony przez Disneya, będzie zrobiony w stylu dokumentu, śledzącego kulisy przygotowań uczniów East High School do wystawienia "High School Musical". Szybko się okazuje, że poza sceną jest tyle samo dramatów co na scenie. Serial, który produkują Tim Federle ("Ferdinand") i Oliver Goldstick ("Pretty Little Liars"), będzie zawierać nowe wersje numerów muzycznych z "High School Musical", jak również zupełnie nowe piosenki.

5. Hannah Simone pojawi się w "Single Parents". Hannah Simone pojawi się gościnnie w "Single Parents" i będzie romansować z bohaterem granym przez Tarana Killama.

6. Powiększa się obsada netfliksowego "Another Life". Do obsady kosmicznego serialu Netfliksa dołączyli A. J. Rivera ("Grandfathered"), Alexander Eling ("Shadowhunters: Mortal Instruments"), Alex Ozerov ("The Americans"), Jake Abel ("Dirty John"), JayR Tinaco ("Rake"), Jessica Camacho ("The Flash)", Barbara Williams ("Mayans MC") i Lina Renna ("The 100").

7. Zwiastun "Norm Macdonald Has A Show". Premiera programu na Netfliksie 14 września, cały 10-odcinkowy sezon pojawi się naraz.

REKLAMA