Co w 3. sezonie "This Is Us"? Zwiastun zawiera mnóstwo nowych scen, w tym pierwszą randkę Jacka i Rebeki

"This Is Us" (Fot. NBC)

Nowe początki, nowe nadzieje i oczywiście nowe kłopoty. Zwiastun 3. sezonu "This Is Us" zapowiada kolejny słodko-gorzki rozdział z życia rodziny Pearsonów.

Jak pewnie pamiętacie, 2. sezon "This Is Us" odpowiedział na pytanie, jak zmarł Jack Pearson, ale za to pojawiły się w nim nowe pytania, w tym o to, czy coś złego spotka Beth (Susan Kelechi Watson). Zwiastun 3. sezonu oczywiście nie udziela odpowiedzi, ale za to daje pojęcie, jaki to będzie sezon.

Twórcy i aktorzy mówią przede wszystkim, że będzie to sezon lżejszy od poprzedniego - pełen nadziei i nowych początków dla każdego. Wszystko zacznie się od 38. urodzin Wielkiej Trójki, a ponadto w premierowym odcinku zobaczymy retrospekcje z pierwszej randki Jacka (Milo Ventimiglia) i Rebeki (Mandy Moore). Ich wspólna historia zaczyna się od występu Rebeki w klubie i piosenki "Moonshadow".

W tym sezonie nie zabraknie także retrospekcji dotyczących Toby'ego (Chris Sullivan), Beth (Susan Kelechi Watson) czy Miguela (Jon Huertas). Poznamy wietnamską historię Jacka i jego brata Nicky'ego, którego zagra Michael Angarano. Ten wątek ma być bezpośrednio związany z Kevinem (Justin Hartley), odkrywającym nowe fakty na temat ojca.

Z kolei w teraźniejszości czekają nas m.in. problemy Toby'ego i Kate (Chrissy Metz) związane z zakładaniem rodziny rodziny, a także kłopoty Beth i Randalla (Sterling K. Brown) z Deją. Grająca ją Lyric Ross awansowana została do głównej obsady, podobnie jak Melanie Liburd, czyli serialowa Zoe - kuzynka Beth, która będzie romansować z Kevinem.

"This Is Us" wraca jesienią - premiera 3. sezonu w USA zaplanowana jest na 25 września.

REKLAMA