6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Black Mirror: USS Callister" (Fot. Netflix)

0

Pierwsza tura nagród Emmy za nami, "Black Mirror" wśród zwycięzców. Charles Michael Davis zagra w 2. sezonie "For the People". "Doktor Who" w nowym zwiastunie 11. sezonu. A oprócz tego "Flash" i nie tylko.

1. Pierwsza tura nagród Emmy za nami, "Black Mirror" wśród zwycięzców. Wczoraj wieczorem rozdano pierwszą część Creative Emmy Awards, wśród których znalazły się kategorie techniczne, a także występy gościnne w serialach i kategoria Najlepszy film telewizyjny. Tę ostatnią wygrał "Black Mirror: USS Callister", pokonując m.in. "The Tale".

Nagrody za występy gościnne zgarnęli sami czarnoskórzy aktorzy: Tiffany Haddish ("Saturday Night Live") i Katt Williams ("Atlanta") za komedie oraz Samira Wiley ("Opowieść podręcznej") i Ron Cephas Jones ("This Is Us") za seriale dramatyczne. Najlepszy program animowany to "Rick i Morty", najlepsza nowa czołówka, która zadebiutowała w tym sezonie, to "Odpowiednik", a poza tym nagrodami obsypano "Grę o tron", "The Marvelous Mrs. Maisel", "The Crown", "American Crime Story" i nie tylko. Pełna lista zwycięzców tutaj.

2. Charles Michael Davis w 2. sezonie "For the People". Aktor znany z "The Originals" i "Younger" dołączy do stałej obsady "For the People". Zagra nowego śledczego z Biura Obrońców Publicznych.

3. "Doktor Who" w nowym zwiastunie 11. sezonu. Tym razem Jodie Whittaker przebija się przez szklany sufit - i mówi "ups".

4. NBC kupuje serial "Capital". "Capital" to projekt Carol Mendelsohn i Julie Anne Robinson, o który walczyło kilka stacji, ostatecznie wygrało NBC. Serial, który pisze Sean Finegan, opowiadać będzie o agentce specjalnej z elitarnego oddziału ścigającego niebezpiecznych przestępców, opłacanych przez jakiegoś bogacza. Sprawy się komplikują, kiedy ginie jej partner.

5. Śmierć jednego z bohaterów w nowym sezonie "Last Man Standing". Kto umrze, kiedy serial rozpocznie nowe życie w telewizji FOX? Odpowiedź tutaj.

6. Nowa zapowiedź 5. sezonu "Flasha". A w niej m.in. Cicada grany przez Chrisa Kleina.