6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

David Tennant o tym, czy pojawi się w 3. sezonie "Jessiki Jones". Bardzo długa premiera 9. sezonu "The Walking Dead". Druga tura rozdania nagród Emmy za nami. A oprócz tego "Black Lightning" i nie tylko.

1. Druga tura rozdania nagród Emmy za nami. Wczoraj wieczorem nagradzano dokumenty, reality shows i inne programy, które nie są serialami. Pełna lista zwycięzców tutaj, znajdują się na niej m.in. "Queer Eye", "Wild Wild Country" i "Carpool Karaoke: The Series" (pierwsza Emmy dla platformy Apple!).

2. Czy David Tennant pojawi się w 3. sezonie "Jessiki Jones"? David Tennant powiedział podczas konwentu FanX w Salt Lake City, że być może pojawi się znowu w "Jessice Jones" we flashbackach. "Nie ma chwilowo na to planów. Ale gdyby były, to bym im zaprzeczył. Więc kto wie?" - rzucił zagadkowo aktor.

3. Bardzo długa premiera 9. sezonu "The Walking Dead". Premiera 9. sezonu będzie jednym z najdłuższych odcinków "The Walking Dead". Odcinek ma liczyć 86 minut.

4. Nikolaj Coster-Waldau walczy z byłą menedżerką o 2 mln dolarów. Nikolaj Coster-Waldau nie chce zapłacić byłej menedżerce 2 mln dolarów, które należą jej się według arbitra.

5. Sofia Vassilieva w 2. sezonie "Black Lightning". Sofia Vassilieva ("Supergirl") pojawi się w 2. sezonie "Black Lightning" jako komiksowa Looker.

6. Szef CBS odchodzi po seksskandalu. Les Moonves opuszcza CBS po oskarżeniach o molestowanie seksualne. Stacja planuje przeznaczyć 20 mln dolarów na organizacje wspierające #MeToo i walczące o równość w miejscu pracy.

REKLAMA