"Szkoła dla elity" – pełny zwiastun i plakat nowego hiszpańskiego serialu Netfliksa

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

Mroczne sekrety, tajemnicza zbrodnia i nastoletnie problemy – a to wszystko w hiszpańskim wydaniu. Zobaczcie zwiastun "Szkoły dla elity" - nowej młodzieżowej produkcji Netfliksa.

Witajcie w Las Encinas – najbardziej ekskluzywnej szkole w Hiszpanii, w której uczą się dzieci z wyższych sfer. A takie, jak dobrze wiadomo, są rozpuszczone i potrafią się ostro zabawić. Jak bardzo, widać w zwiastunie "Szkoły dla elity" ("Élite"), drugiej po "Telefonistkach" oryginalnej produkcji Netfliksa rodem z Hiszpanii.

Zapowiedź przedstawia nam trójkę ubogich dzieciaków, którzy decyzją lokalnych władz trafili do Las Encinas po tym, jak ich szkołę zniszczyło trzęsienie ziemi. Ale czy na pewno wygrali los na loterii? Raj szybko przeistacza się w piekło, gdy konflikt klasowy doprowadza do tragedii - jedna z uczennic zostaje znaleziona martwa. Kto ma krew na rękach? Czy za zabójstwo odpowiada jeden z nowych dzieciaków? Czy może coś innego, co kryje się głęboko pod powierzchnią?

W serialu grają aktorzy znani z "Domu z papieru": María Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente, u których boku pojawią się Itzan Escamilla ("Telefonistki"), Miguel Bernardeau ("Ola de Crímenes"), Arón Piper ("15 Years and One Day"), Ester Expósito ("Estoy Vivo"), Mina El Hammani ("El Príncipe – dzielnica zła"), Álvaro Rico ("Velvet Collection") i debiutujący Omar Ayuso. W jednej z ról zobaczymy także popularną aktorkę i piosenkarkę z Meksyku - Dannę Paolę.

Twórcami "Szkoły dla elity" są hiszpańscy scenarzyści Carlos Montera ("Física o química", "Krawcowa z Madrytu") i Darío Madrona ("Geneza", "Los Protegidos"). Reżyserują Ramón Salazar ("Trzy metry nad niebem") i Dani de la Orden ("El Mejor Verano de mi vida"). 1. sezon będzie liczyć 8 odcinków, premiera 5 października.

szkoladlaelity-plakat

REKLAMA