"Outlander" w nowym wspaniałym świecie. Mamy pełny zwiastun 4. sezonu

"Outlander" (Fot. Starz)

4. sezon serialu "Outlander" zabierze nas do kolonialnej Ameryki, gdzie Jamie i Claire Fraserowie mają rozpocząć nowe życie. Zwiastun pokazuje, że nie będzie to takie proste.

"Outlander" wraca tej jesieni z 4. sezonem, który będzie adaptacją książki "Jesienne werble" Diany Gabaldon. Zgodnie z nią, Jamie i Claire zaczną tutaj nowe życie w XVIII-wiecznej Ameryce – dziewiczej, pięknej, ale też niebezpiecznej krainie, którą możemy zobaczyć w pełnym zwiastunie kolejnej odsłony serialu.

"Ludzie będą tu przybywać tysiącami, licząc na spełnienie amerykańskiego snu" – mówi Claire, wierząc, że ten spełni się dla niej i Jamie'ego. Nie będzie jednak o to łatwo, bo świeży start dla Fraserów oznacza także nowe niebezpieczeństwa i konflikty. I nie chodzi tylko o zbliżającą się wielkimi krokami amerykańską rewolucję.

W zwiastunie widzimy także nowych bohaterów – ciotkę Jocastę (Maria Doyle Kennedy z "Orphan Black"), krewną Jamie'ego, która zna go od dziecka oraz niesławnego pirata i przemytnika, Stephena Bonneta (Ed Speelers z "Downton Abbey"). Nie zabrakło również Brianny i Rogera, odkrywających zaskakujące fakty na temat jej matki.

4. sezon "Outlander" będzie liczyć 13 odcinków. Premiera w Starz 4 listopada.

REKLAMA