8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Poldark" (Fot. BBC One)

Koniec "Poldarka" po 5. sezonie. Szalony zwiastun 2. sezonu "9-1-1". Bob Newhart pojawi się w 12. sezonie "Teorii wielkiego podrywu". A oprócz tego "Castle Rock", "Arrow" i nie tylko.

1. Koniec "Poldarka" po 5. sezonie. Telewizja BBC potwierdziła, że 5. sezon "Poldarka" będzie już ostatni. Zostanie w nim rozwiązany cliffhanger z finału 4. sezonu i wypełnione wszystkie luki. Zobaczymy, jak Ross (Aidan Turner) próbuje zostawić za sobą Westminster i znów spędzać więcej czasu z bliskimi. Jego spokój jednak się skończy, kiedy dawny przyjaciel poprosi o pomoc. Do obsady serialu dołączą Lily Dodsworth Evans ("Geniusz"), Kerri McLean ("Electric Dreams"), Sofia Oxenham ("Grantchester"), Vincent Regan ("300"), Peter Sullivan ("Entebbe") i Freddie Wise ("Maleficent 2"). Premiera w 2019 roku.

2. Szalony zwiastun 2. sezonu "9-1-1". Eksplozje, romanse, nowe twarze - to wszystko i jeszcze więcej zobaczycie w pełnym zwiastunie 2. sezonu "9-1-1".

3. Bob Newhart pojawi się w 12. sezonie "Teorii wielkiego podrywu". Bob Newhart zagra po raz ostatni profesora Protona w finałowym sezonie "Teorii wielkiego podrywu". Zobaczymy go w jednym z jesiennych odcinków.

4. Wysoka oglądalność premiery "Mayans MC". 6,8 mln Amerykanów obejrzało do tej pory pilotowy odcinek "Mayans MC". W tym momencie jest to najchętniej oglądana premiera serialu w 2018 roku w kablówkach. Z kolei dla telewizji FX to najchętniej oglądana premiera od czasu debiutu "American Crime Story" w 2016 roku.

5. Zapowiedź finału 1. sezonu "Castle Rock". Premiera w czwartek na HBO GO.

6. "Queen America" w listopadzie na Facebook Watch. "Queen America" to 10-odcinkowy serial Facebooka, w którym Catherine Zeta-Jones będzie trenować dziewczyny do konkursów piękności w Oklahomie. Premiera 21 listopada, tutaj znajdziecie krótki klip.

7. Znamy scenarzystów 44. sezonu "Saturday Night Live". Michael Che, Colin Jost i Kent Sublette wciąż będą głównymi scenarzystami "Saturday Night Live". Program wraca 29 września z 44. sezonem.

8. Felicity z różowymi włosami na zdjęciach z "Arrow". 15 października startuje 7. sezon "Arrow", nowe zdjęcia tutaj.

arrow01

REKLAMA